שיר לאקפלה

kodman

New member
שיר לאקפלה

אני רוצה לקחת שיר ולהוריד לו את הביט ובכלל להפוך אותו לאקפלה (שירה בלבד) אני מכיר כמה דרכים לעשות את זה אבל עדיין זה לא יוצא ממש טוב, אני יודע שאי אפשר להגיע לאקפלה מושלמת - אבל יש לך הצעות על תוכנות מיוחדות או דרך בתוכנות להגיע לתוצאה הטובה ביותר? (לקחת שיר ולקבל תוצאה הקרובה ביותר לאקפלה) kodman

baduist

New member
לא.

קודמן, כפרה עליך, זה סבא, תוריד ת´אינסטרומנטל וזהו, ב*רוב* השירים אתה לא תצליח לעשות את זה, לפחות לא עם תכנה שיש ברשת. אני חושב שאולי אפשר להגיע לתוצאות טובות עם ציוד יקר טירוף, אבל גם בזה אנ´לא בטוח. נסה לחפש בכל מקרה תוכנות כאן, אולי תמצא משהו יותר טוב ממה שיש לך בינתיים. יש גם אפשרות אולי לנסות בcool edit, אם אתה לא מכיר את השיטה שאל פה שוב, אני אסביר ותנסה אם זה עובד, טוב? (אגב, כפרה, בלי יותר מידי רעש, ניק´ חדש וזהו:)

kodman

New member
תגובה

כפרה עליך - תודה על העזרה
אבל רוב השירים שהם לא סינגלים אין להם אקפלה או אינסטרומנטל, עכשיו מה שאני רוצה לעשות זה לא קאריוקי - אלא לקחת שיר ולהסיר ממנו את ה אינסטרומנטל כביכול - כלומר שישאר לי אקפלה. kodman

baduist

New member
קוד,

זה פחות יעבוד בקטע של אקפפללה, לדעתי, אבל שווה לנסות:- בקול אדיט פרו יש שיטה להסרת רעשים. אין לי את התכנה, אז אני לא זוכר את הפקודות בדיוק כמו שהן כתובות שם, אבל הדרך להשתמש בהסרת רעשים היא כזו:- בחורים קטע שיש בו רק רעש (או במקרה שלנו רק מוסיקה\רק ווקאלס), ובוחרים בהסרת רעשים. שם יש כפתור שנותן לו ללמוד את הרעשים. אח"כ לוחצים אישור כדי לצאת מהחלון הזה, ואז בוחרים את כל השיר, ואז חוזרים לתיבה של ההסרת רעשים ונותנים לו פקודה לבצע הסרת רעשים. תיאורטית הוא אמור להוריד את מה שלא רצוי - תלוי מה סימנתם בהתחלה. במקור, כאמור זה אמור לעבוד על רעשים, בתיאוריה זה אמור גם להיות מסוגל לנסות רעשים או מוסיקה, מה שתבחרו. שווה לנסות. מעבר לזה אני לא מכיר שום דרך אחרת. אגב, רימיקסרים מקצועיים - אם תהיתם פשוט מקבלים מהאומן את הא-קפללה המקורית מהאולפן, גם אם היא לא שוחררה על סינגל או משהו.

למעלה