שיר פרידה לאלמה בן זאב המושלמת !!!

שיר פרידה לאלמה בן זאב המושלמת !!!

יום של גשם דיכאוני יושב וכותב את שאני רוצה להגיד לך ופשוט לא מסוגל מנסה מחדש אבל זה לא קל הבלדה שלי עליך אומרת הכל ללכת שבי אחרייך בילעדיך לא יכול הבלדה שלי עליך כמו הים הגדול שנמצא עמוק בתוך ענייך וסוחף אותי רחוק שוב מביט בך בוערת בי אש החיוך שלך אותי כובש את כל האושר הטוב הטהור נותנת לי כוח נותנת לי אור הבלדה שלי עליך אומרת הכל ללכת שבי אחרייך בילעדיך לא יכול הבלדה שלי עליך כמו הים הגדול שנמצא עמוק בתוך ענייך וסוחף אותי רחוק

sarai12391

New member
חחחחחחחחחחח...

כן...באמת ..לא לקחת את זה מאיפה שהוא...חחחחחחח

יא אושרי...

בוא'נה אתה מוכשר!!!
חחחחחחחחחחח

dannyshadow

New member
יש לי שיר גם לאלמה בן זהב

אלמה, למה? למה נטשת את הפורום ועזבת אותנו לבד? תגידי מה את מחזיקה שם ביד? אלמה, מאיפה התקבלת? יש לך פרוטקציה או שהכשרון שלט? יש לך סוכן או שהם לא ממסחרים, למה אף פעם לא שמעתי על אודישנים פנימיים? למה אותי אף פעם לא בוחנים? מה, עכשיו כולנו חייבים סוכנים? תגידי אלמה, איך התקבלת? פשוט קראו לך ולשם באת? שרת להם שיר והם דפקו ת'ראש בקיר? הסוכן חתם והחוזה נעלם? אלמה, מאיפה השגת סוכן? האם עזר לך שמוליק השכן? יש מצב לפרוטקציה לבן אדם מסכן? אלמה, בחרו אותך בגלל כשרון. סדרי לי משו, יא גאון. אני מתחנף ואת זה יודע כול טיפש, טוב, הלכתי לעשות על האש

sapir161

New member
אם אתה צריך זמרת..אתה יודע למי לפנו

לפנות.. ולמקרה שלא הבנת אז לייייייי חחחחחחח

לדני ולאושרי!!!../images/Emo140.gif

תודה רבה על השירים היפים (והמקוריים...חח..)
אוהבת, אלמה

dannyshadow

New member
אלמושקההההה ../images/Emo25.gif

אלמה, מה קורה איתך? האם הכול טוב? לא מזמן עברתי, ופגשתי אותך ברחוב. העפת לי כאפה, נשלחתי ליונים. ובך התאהבתי, מהרגע הראשון בחיים.. אוווווווווו אלמושקה, ושתו תקויה, ואלמושקההההההההה יא לובלו ציבה (אוהב אותך ברוסית
) אי תי ני לוביששששששששש אני אוהב אותך אלמוווושקהה.. אלמושקהההההההה הבלנדה בשבילך וכולי למענךךך אוהב אותך יפה שללללללללללללייייייייי.. אלמוש, את עוברת ברחוב, והרמזור מאיר ירוק. אלמוש, יפתי את כלתי בכליון עיינים מצפה לפגישתי איתך מושלמת והכול רק בזכותך (ואמא שלך
) חח פרקתי קצת שעמום :)

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif איי איי דניייי אתה כל כך משו

עמם... זה מפחידד... חחחח יא לובלו ציבהה... חחחח

למעלה