שיר פתיחת הפורום

שיר פתיחת הפורום

כאן תזקוף התשוקה ראשה, בפורום מלאי התאווה ששיגרת החיים המוכתבים בצו חוקים עתיקי יומין, עליהם נמאסה ובגיוון, נפשם חפצה. נבקש לכאן את הכובש והנכבשת, העוגב והנעגבת, המפתה והמתפתה, הנשוי והנשואה שדיני תורה לא בשבילם ורק בחוק הטבע בחרה בינתם. כל אלה, מן הסתם, ימצאו כאן את ביתם החם. כאן בפורום תיסלל הדרך בחן ובכבוד, בשיר ובמלל לפרוץ כל הגבולות על אף המיגבלות. מי שהגיע הלום, שיותיר אחריו את מצפונו, כי אנו ``החוטאים`` לא חברים של אלהים. בליבנו נעריץ ובמוחנו נחשיב רק מה שלחיינו את הטעם ישיב. נשואים ונשואות שעיניהם בבגידות, כאשליות או כממשיות, מוזמנים כאן בכיף להינות, האחד את השנייה לפתות, למעשה אהבה אסורה ולשאר מעשי זימה (חילופי זוגות) שיעניקו לכולנו את הסיבה לברוח מעט מן השיגרה.

ברכות ארבל

אם לא תהיה ברירה והאספסוף יקבל גיבוי מנטע אעתיק מקום מושבי רק לכאן ואדיר רגלי משם.. מרק.

תודה, ידידי!

גם כאן ביקרו אך אינני מתכוון להקל עם אף אחד שמטרתו לשבש את שמחתנו. ברוך הבא, עשה לך מינהג של קבע לבקר ולתרום....

רותי ב.

New member
ארבל, מלא ברכות,

וכפי שאותי הספקת לקרוא אנא זקוף את הפורום הזה גם קצת לזכותי (-: שיהיה בהצלחה ואולי אחר כך נביא איזו תמונה לתלות בחדר החדש (-:

רותי,לה הרבה בזכותך !!!!

....ולא חשובים המניעים אלא התוצאות ! הסימפטייה שלי אלייך היא ארוכת זמן, אף שלא הבנתי למה השכנה שלי רוצה להשאר וירטואלית כלפיי.... :cool: אשמח מאד אם לפעמים תעזבי לזמן מה את גוזלייך המקסימים בפורום שבהנהלתך ותרשי לעצמך כאן , קצת להתהולל.... :cool: תמיד תתקבלי כאן בשימחה...

leonori

New member
לארבל הכובש

שכאן נקבל ממנו זימה מהמכבש... מחכה לך אני כאן ולא בפינה... ממתינה לסיפורים שלך ושל אחרים... בטוחה אני כי תעשה פה חייל בשירים , במילים או בסיפורים, אותם נלגום מהכוס המלאה בשקיקה. בהצלחה ממני L

לליאונורי טרום כיבוש !!!

לא התבלבלת בתפקידים? את זו שתתני ואני זה שאקבל... :cool: אם לא תתני כאן מכשרונותיך ואני לא אגיע לסיפוקי איתך, אז...... :cool: לא כדאי להעמידני בנסיון...

אישה50

New member
ארבלון, נחתתי במיוחד לטקס הפתיחה

כדי לאמר לך בהצלחה!!!!! רק תשאיר לנו, מידי פעם, את אבן החן שבכתר שלך ;-) ואל תשכח שאנחנו, השכנים, לא מוותרים על נוכחותך ובלי תרוצים של עומס יתר....

לאישה הנבונה !

ראיתי בפורום 40 שאת מתגאה בתבונתך... אז מה הבעייה לעבור אל הפורום שממולך? אין לי כוונה להזניח,או לשכוח... אבל ההיזון חייב להיות דו-צדדי. אבוא לשם לינוק מתבונתך ואת תגיעי לכאן ללגום מכוס הפיתויים. כך אני מקווה שיהיה...כי ממש כיף לי איתך בסביבה.

למעלה