שיר:

אני מאוד אוהב את האישה מהעבודה.
אני יכול להתחיל אתך.
אני אוהב ליצור קשרים חומריים.
תאמין לי שלא גנבתי.
מה אתה אוהב לעשות בזמן הפנוי?
מקווה שיהיה לך טוב.

זה שיר מחאה. הנה עוד אחד:

התחלתי עם הרבה זרות

הסתכנתי כשחיפשתי מלים מדוברות

אהבתי מטפלת ונעצבתי מסירובה

פסיכולוג גאון הזיק בהעלבה

שכחתי איך לפתח שיחות

לחשתי מלים גסות ומתוחות

לחמתי בעולם במלוא העוצמה

והפכתי למתעניין ומדבר בחוכמה.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה שיר מחאה.
אולי אלו מילות מחאה, אבל זה פשוט לא שיר כאמור קודם. כבר קיימנו את הוויכוח הזה פעם כמדומני :).
הנה עוד אחד:

התחלתי עם הרבה זרות

הסתכנתי כשחיפשתי מלים מדוברות

אהבתי מטפלת ונעצבתי מסירובה

פסיכולוג גאון הזיק בהעלבה

שכחתי איך לפתח שיחות

לחשתי מלים גסות ומתוחות

לחמתי בעולם במלוא העוצמה

והפכתי למתעניין ומדבר בחוכמה.
זה לעומת זאת, גם מבלי לקרוא את המלל או להתעמק בו, נראה הרבה יותר כמו שיר מקודמו :).

עובדת עדינה, שמחה ורגישה

דיברנו בספרים, בחיי ובאישה

קניתי מתנה ודאגתי כשאנושה

קיוויתי לשאתה ונעצבתי כשנטשה

חברה שלווה, עדינה וחכמה

דואג כשפחדים יתקפוה ומנחמה

מלטפה המון ומשכיבה לנמנומה

טובה הייתה אלינו אמה
אולי אלו מילות מחאה, אבל זה פשוט לא שיר כאמור קודם. כבר קיימנו את הוויכוח הזה פעם כמדומני :).

זה לעומת זאת, גם מבלי לקרוא את המלל או להתעמק בו, נראה הרבה יותר כמו שיר מקודמו :).
ברור שהתוכן הוא העיקר, ולפי ההגדרה המודרנית שיר הוא יצירה ספרותית שבה הצורה משרתת את התוכן.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברור שהתוכן הוא העיקר, ולפי ההגדרה המודרנית שיר הוא יצירה ספרותית שבה הצורה משרתת את התוכן.
לא יודע מה זה "הגדרה מודרנית" (כזאת שמתארת אסלה כיצירת אמנות?), אבל שיר כאמור זה לא. כאן אתה משנה ל"יצירה ספרותית". זה גם לא בעיני, אבל זה ניחא.

לא יודע מה זה "הגדרה מודרנית" (כזאת שמתארת אסלה כיצירת אמנות?), אבל שיר כאמור זה לא. כאן אתה משנה ל"יצירה ספרותית". זה גם לא בעיני, אבל זה ניחא.
חבל לי שלא אהבת את הקטע ולא החשבת אותו ליצירה ספרותית, אני מקווה שהצלחתי להביע את שרציתי. לשים אסלה במוזיאון זה רעיון מקורי ומחאתי.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
חבל לי שלא אהבת את הקטע ולא החשבת אותו ליצירה ספרותית, אני מקווה שהצלחתי להביע את שרציתי. לשים אסלה במוזיאון זה רעיון מקורי ומחאתי.
לא קראתי אותו מספיק לעומק כדי לאהוב אותו או לא. אין לי מושג מהיכן הסקת זאת (אם נדמה לך ששאלת האסלה התייחסה לדבריך שלך, אין כל קשר. זה התייחס למה שהגדרת כ"אמנות מודרנית" (או משהו בסגנון. כותב מהזכרון כרגע).

לא קראתי אותו מספיק לעומק כדי לאהוב אותו או לא. אין לי מושג מהיכן הסקת זאת (אם נדמה לך ששאלת האסלה התייחסה לדבריך שלך, אין כל קשר. זה התייחס למה שהגדרת כ"אמנות מודרנית" (או משהו בסגנון. כותב מהזכרון כרגע).
שאלת האסלה קשורה לשאלה מהי יצירת אמנות. לשים אסלה במוזיאון זה רעיון מקורי ומחאתי. אמנות צריכה להביע רעיונות מקוריים ומעניינים בקשר לנפש המין האנושי.

נולדתי בשם מלאך ונביא

בדיבור יופי לעולם להביא

כנסיך חכם במותי אזרח

ושלווה מאושרת בי תפרח

למעלה