שישי האחרון בהודנא...

DuBsYs

New member
שישי האחרון בהודנא...

לפי מה שאמרו לנו היו במסיבה מעל 500 איש !!! נראה לי שזו הוכחה שלמרות המצב אנשים רוצים לצאת לבלות ולחיות חיים נורמליים עד כמה שאפשר, אנחנו יודעים על הרבה חבר’ה מהצפון שנמצאים בת"א לרגל המצב ובאו ונהנו יחד איתנו במסיבה, וכן, אי אפשר לעצור את המוסיקה!!! תודה לצוות ההודנא על ההפקה המושקעת, לרוני מהגרעין על מערכת הסאונד, תודה ענקית ל Skunkride ולחיים על התקלוטים, לליאור "פבלו" רומנו על החיזוק במלודיקה, לנמרוד על הניגון בטרומבון ולאודי babaroots על העבודה על המיקרופון. תודה גם לכם שבאתם ונהנתם. zVuLoOn DuB sYsTeM

DuBsYs

New member
אחרון ודי...

תודה ענקית למירון על הצילומים הנהדרים. much respect

kacha

New member
לאט לאט

תגלה שגם הסגל והקצינים הם בני אדם שאפילו אוהבים לבלות ואפילו חלקם אוהבים מוזיקה טובה- שזה באמת נראה לי החלק שהכי יכול להפתיע.... אוגוסט 06 עייפים.... :) התרגלת כבר לשיער הקצר?:)

הקצינים שלי האנשים הכי כלים בארץ!

אחד אחד! אותו בחור ישב איתנו על בירה בטיול לשפיים, ובלי קשר תמיד הם עושים צחוקים... וקל לראות את בני האדם שהם כי הם עובדים על אזרחי. אבל מה? רגאיי לא מתאים לאף אחד מהם, לא במיוחד בכולופן. זה עשוי אף להיות בשבילם מקום מפגש עם האנשים שהם מייצגים, ולא בנסיבות הנכונות אם אתה מבין למה אני מתכוון... :)) חח אלכס, קודם כל תיוולד ואז תיפתח את הפה...

למעלה