שיתוף מחשבים בחיבור לרשת

gulek

New member
שיתוף מחשבים בחיבור לרשת

לכל מי שיש לו מושג... אני מחובר לרשת אטרנט (חיבור תמידי..) ואני מעוניין לחבר מחשב כך שישתמש בחיבור של הראשון, כיצד עושים זאת ? תודה נ.ב. ראיתי תשובות לגביי חיבור טלפוני.. האם זה אותו דבר?

philips

New member
דומה...

תצטרך לפרט יתר....אך בעיקרון אם יש לך רשת ורכזת כלשהיא בשבילה תוכל פשוט לחבר את המחשב השני לרכזת ישירות ולקצר תהליכים פרט בדיוק מהי החומרה/ציוד/תוכנה העומדות לרשותך ואנסה לעזור

gulek

New member
פיליפס בוקר טוב

ראשית תודה על התגובה המהירה! ברשותי מחשב דסקטופ המחובר בעזרת כרטיס רשת למודם חיצוני(שמחובר לכבלים), וכן מחשב נייד עם כרטיס PCMCI לרשת... הבעיה, שספק האינטרנט שלי מאפשר לי להתחבר עם PHISICAL ADRESS אחת בלבד. ולכן אני יכול להתחבר רק עם הדסק טופ או רק עם הנייד ואת זה אני מנסה לעקוף ע"י שיתוף שניי המחשבים באותו החיבור לאינטרנט. תודה וחג שמח גיא

gulek

New member
שכחתי...

לציין שמערכת ההפעלה בשניי המחשבים היא WIN2000! שןב תודה ומועדים לשמחה! גיא

philips

New member
הממ...

הבנתי פחות או יותר... השאלה היא האם מחשבך מחובר בכבל רשת ישירות מהכרטיס למודם או דרך HUB? האם יש אצלך בבית LAN מותקן שאליו מתחבר המחשבים והמודם או שפשוט יש קשר ישיר בין מחשבך למודם באמצעות כבל רשת ואתה מעוניין להוסיף עוד מחשב.. במידה ואין רכזת ואין רשת מותקנת , באפשרותך 2 דברים 1. לקנות רכזת /להרכיב רשת ולהשתמש בתוכנת PROXY/NAT לגלישה באינטרנט 2. לקנות כרטיס רשת נוסף ולחברו למחשב שלך - ולחבר את המחשב השני אל הכרטיס הזה , ולהגדיר כמה הגדרות תוכנה על מנת שזה יעבוד אפשרות 2 אינה מומלצת...

gulek

New member
תןדה פיליפס....

רוב תודות על ההתיחסות.. כן ירבו כמוך.. ערכתי מחקר קטן משלי בנושא, ומצאתי שיש מה שנקרא DIRECTPARALEL כבל, זה קבל עם עוד רכיב חמרה שמוצמד אליו והוא מאפשר חיבור של שניי מחשבים . זה פותר את הצורך ברכישת כרטיס או מרכזת.. וזה יעיל לשניי מחשבים תודה בכל מקרה .. הועשרתי!! חג שמח

שמעתי שיש כבל usb

שמאפשר תקשורת בין שני מחשבים במהירות טובה למדי - לי זה נשמע זול ויעיל, בתנאי ששני המחשבים קרובים מספיק.

philips

New member
גם זה פתרון לא רע...

אני אישית טוען שאם כבר יש רשת ETHERNET או חלק ממנה..חבל לשלב גם רשת USB..למרות שבהחלט ניתן לארגן משהו כזה..

למעלה