שיתוף קל

liranush39

New member
שיתוף קל

שלום לכל החברים... מזה זמן רב שלא כתבתי פה, ואולי היגיע הזמן באמת . לאחרונה חלו שינויים בחיי... נפרדתי מהחבר שלי והתחלתי עבודה חדשה- מה גם שמרוץ ת"א מתקרב- ואני קצת בהתרגשות. זו ממש לא עבודת חיי- אבל כרגע זה מה שיש- ואנסה למצוא את האור גם במקום הזה. לאחרונה אני שמה לב- שכל מה שאני חושבת עליו- באיזשהו מקום מתגשם במציאות, לא תמיד קל לי לקום בשעה 5 בבוקר ולהתחיל לרוץ- והשבוע למשל לא עשיתי את זה בכלל- וגם לא שמרתי מבחינת תזונה היו לי נפילות- אבל מה שחשוב זה שאני מודעת אליהם, בוקר אידיאלי מבחינתי- זה לקום בבוקר ב-5, 05:30 לצאת לריצה בת שעה וחצי, לכתוב לאחר מכן(= כלומר לצייר לי עולם), ואז לצאת לעבודה- כשאני לומדת כל יום משהו חדש בחיי ומיישמת אותו בחיים האישיים שלי. אני רוצה לנשום ספורט, לחיות ספורט, להמשיך להוריד במשקל ולהנחות קבוצות בתחום, ואפילו לפרסם ליד הביית שלי קבוצות הליכה. לחוות זוגיות מאושרת- עם מישהו שיהיה הפרטנר לחיים שלי בעל לב רחב גם נפשית וגם כלכלית לחוות מצב כלכלי יציב, ולחוות סיפוק ואושר ועושר מכל מה שאני עושה. עד עכשיו אני דיי שורדת כלכלית... לפעמים נראה לי שכל ההתעסקות בכתיבה- גוזלת ממני הרבה- לצייר עולם, לבקש, לכתוב ולספר לאלוהים מה שאני מרגישה, אבל מצד שני- כשאני כותבת- אני מעניקה ביטוי ללירני הפנימית. זה היה השיתוף שלי... מאחלת לכם שנה מדהימה. ותודה על במת השיתוף. לירן

למעלה