שיתוף

5halo

New member
שיתוף

היום בפעם הראשונה מאז הסווטלודג' הראשון שלי יצאתי באמצע...... לא הצלחתי למצוא את המרכז שלי ולא הצלחתי להתגבר על הקשיים שבדרך כלל ממלאים אותי בתחושת טיהור. האגו עבד שעות נוספות- מה ?? אני???? שהציגו אותי מוותיקות הסווטלודג'ים תצא באמצע.???? למזלי היה עוד קול פנימי שאמר- כן את כי מי כמוך מכיר את עצמך ומי כמוך יודע מתי זה מצוקה אמיתית. הרי עברת לפחות עשרים סווטלודג'ים אם לא יותר זהו לא פחד רגיל וזהו לא קושי גופני רגיל אלא מצוקה אמיתית. תהיי בחסד עם עצמך ותצאי החוצה. אני חייבת לציין שנדרש הרבה יותר אומץ להגיד את המילים קשה לי אני רוצה לצאת מאשר להישאר שם. שמחה שהקשבתי לעצמי עצובה כי עדיין אני מרגישה שנכשלתי

Bartal j

New member
לדעתי לא נכשלת יקירה

יש סיבה למה היית צריכה לצאת וכפי שאמרת רק את מכירה את עצמך ויודעת מי מצוקה אמיתית ותתגאי בעצמך על שהקשבת לעצמך ולא נתת לאגו שלך לנצח ולגרום לך לבעיות אחר כך. אני עוד לא עברתי סווטלודג' מאחר ואני לא בטוחה שמבחינה בריאותית יהיה לי בטיחותי לעבור את זה, אני יודעת שזה לא פשוט בכלל, ואני לא חושבת שנכשלת להפך ניצחת את האגו שלך.

RainBird

New member
לא תמיד הגוף והנפש מוכנים לזה וידיעה עצמית היא דבר מאוד חשוב. אני בטוח שיהיו סווטים אחרים שבהם תצליחי מאוד. המטרה היא חוויה רוחנית ולא לענות את עצמך. ארדן.

למעלה