שיתוף

5halo

New member
שיתוף

אתמול יצא לי להיות במפגש עם ברהמצ'ארי שובאמריטה (Shubamrita) צ'איטאניה, אחד מהאנשים הקרובים לאמה (האם המחבקת). המפגש התחיל בסרט על העבודה המבורכת שעושה אמה ולעוצמת החיבוק שלה, המשיך בשיחה מעניינת ומלאת הומור עם ברהמצ'ארי. בה בעזרת סיפורים לימד אותי המון על נתינה ועל להיות כאן ועכשיו. ברהמצ'ארי מגיע מזה שנה שישית לארץ בנסיון לבנות פה תשתית לבואה של אמה לארץ. אני חייבת לציין שלמרות שהייתי סקפטית לפני המפגש ואמרתי לעצמי הינה עוד חבורה של רוחניקים שרוצים למצוא פייריים שיעשו את העבודה השחורה בשבילם, יצאתי עם הרגשה טובה ורצון לעזור כאשר היא מגיעה לארץ. מישהי אמרה לי לא מזמן שישנו מחקר שטוען שאדם שמקבל חיבוק עשר פעמים ביום לא צריך לראות רופא, אמה כניראה תחייה שנים רבות עם החיבוקים המדהימים שהיא מחלקת. אז אני מזמינה אותכם לחבק כול מי שאתם פוגשים בדרך. אולי זה ימנע מהרופא להגיע, אבל בטוח מרגיש מצויין. שיהיה לכולם יום נפלא חיבוק ענק לכולם
הילה

Widsith

New member
הבהרונת לגבי המחקר -

אם אני זוכר נכון מהרצאה ששמעתי פעם מד''ר למדעי המוח, לליטוף, לא חיבוק, יש השפעה שזה יוצר יותר שכבות שומן סביב העצבים ומגן עליהם יותר. זה נמצא בניסוי על חזירי ים שאיזה מדען בשם פבלוב אני חושב גילה שחזירי ים שרדו מחלה בגלל שליטפו אותם יותר לעומת אחרים.

5halo

New member
אז כנראה זה לא אותו המחקר

כי דיברו ספציפית על חיבוקים ועל עשר פעמים ביום. אני אברר לגבי זה

למעלה