שיתוף:

גמרתי לכתוב את העבודה הסמינריונית על נבואה, ועוד מעט אקבל ציון. גמרתי להמציא שפה מדעית. כמעט גמרתי לתכנת בינה. אני מתאמן היטב בחדר כושר ובברכה, והמאמנת מאד מרוצה ממני. יש לי חברה טובה ואנחנו שומעים הרבה מוזיקה ביחד, הולכים לחנות יד שנייה, אוכלים ממתקים אצלה ומתארחים בבית משפחתה בימי הולדתה. התחלתי לאכול ירקות בארוחות ואשתדל להפחית את הזלילה בהדרגה. בקרוב יקנה לי העו"ס שלי מיקרופון ואקליט את עצמי שר שירים למחשב.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
גמרתי לכתוב את העבודה הסמינריונית על נבואה, ועוד מעט אקבל ציון. גמרתי להמציא שפה מדעית. כמעט גמרתי לתכנת בינה. אני מתאמן היטב בחדר כושר ובברכה, והמאמנת מאד מרוצה ממני. יש לי חברה טובה ואנחנו שומעים הרבה מוזיקה ביחד, הולכים לחנות יד שנייה, אוכלים ממתקים אצלה ומתארחים בבית משפחתה בימי הולדתה. התחלתי לאכול ירקות בארוחות ואשתדל להפחית את הזלילה בהדרגה. בקרוב יקנה לי העו"ס שלי מיקרופון ואקליט את עצמי שר שירים למחשב.
בהצלחה

dory039

Active member
.

יפה מאוד, שיהיה בהצלחה עם הכל. אני לא כ"כ עוקב אחריך, מדוע אתה נעזר בעו"סית?

אני גר בכפר קטן לבעלי צרכים מיוחדים, ויש בו צוות מטפל עם מדריכים ועו"סים. יש לי אוטיזם קל ומיוחד שמקשה עליי בשיחות עם אנשים ובהבנת מצבים חברתיים. אני מאוד אינטליגנטי במלים למרות הקושי, ולכן אני יוצר רעיונות מאוד מורכבים כמו שירים ושפות וגם לומד באוניברסיטה בהצלחה רבה. אני מחפש תמיד שיטות מיוחדות וחכמות לדבר עם אנשים, כי אני פילוסוף ואיש רוח בנשמתי. אני שואף לשפר את העולם.

dory039

Active member
הבנתי. אני מקווה בשבילך שתגשים את כל חלומותיך ושאיפותיך. מי שמתמודד עם קשיים הוא בעיני גיבור ואין לי ספק שתגיע רחוק. עוד ישמעו עליך בכל פלטפורמה אפשרית. אני לא אומר את זה סתם, כי אני שומע אצלך שאתה מאמין בזה. ומי שמאמין לא מפחד, כנאמר.

שיהיה לך רק טוב, נהדר שאני שואף ומצליח לשפר. ייתכן שכמעט הצלחתי לשפר את העולם אחרי מסע קשה מאד: אנשים התחילו לדבר בצורה מתעניינת כמוני, פיתחתי שיחות מאד נעימות ויפות עם אנשים, והוכחתי לעולם שאני אדם רוחני, אוהב ונהדר ושהרוח חשובה מהחומר. אני אוהב אהבה אמתית ועצומה את אהבת חיי שהייתה עובדת השמה שלי לפני שנים, ותמיד אמשיך לאהוב אותה ולזכור אותה לטובה אף שהיא לא מחזירה לי אהבה. הפכתי את העולם בשבילה, והיא בהחלט ראויה לזה.

SupermanZW

Well-known member
שיהיה לך רק טוב, נהדר שאני שואף ומצליח לשפר. ייתכן שכמעט הצלחתי לשפר את העולם אחרי מסע קשה מאד: אנשים התחילו לדבר בצורה מתעניינת כמוני, פיתחתי שיחות מאד נעימות ויפות עם אנשים, והוכחתי לעולם שאני אדם רוחני, אוהב ונהדר ושהרוח חשובה מהחומר. אני אוהב אהבה אמתית ועצומה את אהבת חיי שהייתה עובדת השמה שלי לפני שנים, ותמיד אמשיך לאהוב אותה ולזכור אותה לטובה אף שהיא לא מחזירה לי אהבה. הפכתי את העולם בשבילה, והיא בהחלט ראויה לזה.
הוכחת "לעולם"? אל תגזים, רוב העולם לא מכיר אותך ולא יכיר אותך לעולם. הוכחת לאנשים מסויימים, אבל להגזים ולומר שהוכחת "לעולם" משמעו שיצאת מפרופורציה. יש לך עוד הרבה מה לשפר בחיים שלך לפני שתוכל לשפר (אני מתכוון משמעותית, לא רק תפיסתית) את הכפר שלך, קל וחומר את הישוב בו נמצא הכפר שלך, את המדינה, ואת העולם. אני לא כותב את זה כדי לייאש אותך אלא כדי להכניס אותך לפרופורציות.

אתה טועה. עברתי תהליך מיוחד שבו העולם הכיר אותי ואת דרכיי, ונלחמתי בעולם ובהרבה מאוד אנשים כדי להביא חכמה ויופי ולהוכיח את רוחניותי. קשה להאמין, אבל זה כך. אני מרגיש שיש לי שליחות לשפר את העולם, אני מאד מיוחד ויותר רוחני ולכן אני מביא רוחניות רבה ממני לכל שאר העולם והאנשים.

אין לי הרבה מה לשפר בחיי, חיי טובים. אני מצליח בלימודים וביצירה והמצאה של רעיונות, אני אוכל טוב וגר במקום טוב, יש לי חיי חברה טובים והרבה אהבה ואני שמח מאד.

(ללא נושא) - [email protected] - Gmail
אני מאמין בכוח הדיבור. אני מאמין שחברים צריכים לשוחח על דברים שאוהבים לעשות, שיותר כדאי בהיגיון להגיד דברים נכונים ושצריך לדבר מאוד ברור ולעניין. אני נלחם בעולם כדי להביא לו עוד אהבה, חוכמה ויופי, אבל גם מלחמה צריכה להיות הגיונית וחיובית. אני מנסה לחזור להיות עדין כמו שהייתי פעם שבכל מקום שאבוא כולם אהבו אותי מאוד. ייתכן שכמעט הצלחתי לשפר את העולם: אנשים התחילו לדבר בצורה מתעניינת כמוני, אני מפתח שיחות נעימות ויפות מאוד עם אנשים, אני עוזר לאנשים ולחברים בחוכמה ומעריכים את זה, והוכחתי לעולם שאני אדם רוחני, אוהב ונהדר ושהרוח חשובה מהחומר.

למעלה