שיתוף..

שיתוף..

אנשים... עברתי סיוט! תמיד היה לי פחד גבהים... ותמיד פחדים שהיו מרימים אותי עכשיו אני קטנטונת כזו (1.55 בושה...) וכולם מרימים אותי ואני מתחילה לצרוח... אז יום שבת הלכתי לרקוד סלסה והיה תחרות בדיוק לא ידעתי עליה אבל אחד מהרקדים הציע לי לרקוד איתו אנחנו מתחילים והתחרות מחולקת ל3 שלבים שלב ראשון. כל מי שרוצה מנסה שלב שני. פינוי כל החרטטנים שלב שלישי. 3 זוגות מנצחים אז... שלב ראשון עברנו שלב שני עברנו שלב שלישי נשארנו רק אני ועוד 3 זוגות (3 מקומות ראשונים ואחד מהזוגות עף) אנחנו רוקדים בשיא הסבבה זרמתי והכל וחילקו את השלב הזה ל2 חלקים אחד סלסה L.A והשניה סלסה זוגות רגיל אז בL.A למרות שאני לא הכי חולה על זה הכל עבר מעולה קיבלנו ניקוד סוף ועלינו ל3 הסופיים ואז בסלסה זוגות הכל הלך חלק עד שהזוג שלי המטורף מנסה לעשות לי בורג... מרוב הלחץ עזבתי לו את הידיים ונפלתי על הריצפה הקרירה (אאוץ´... התחת...) אז בנים יקרים... שבת אומרת לכל שהיא לא רוצה לעשות תרגיל כלשהו... היא באמת לא רוצה!!!! אגב... יצאנו מקום 2...~

../images/Emo8.gif יפה!

ד"א סלסה אל איי וסלסה זוגות זה אותו הדבר
אולי התכוונת בסלסה אל איי לשיינס?

CluBeRiT

New member
בובל´ה

אל תלחצי מבורג..... תסמכי על הבנזוג שלך שהוא יודע מה לעשות.... כל הפלה שהיא זה הכרחי בסלסה בשלב כלשהו..... וצריך ללמוד להסתדר גם עם זה. זה לא מפחיד, יש דברים הרבה יותר מפחידים מזה.

למעלה