שכונת סביוני הכפר

מוטיעל

New member
שכונת סביוני הכפר

אנחנו חושבים על לקנות דירה בשכונת סביוני הכפר. מישהו יכול לתת לנו המלצות/השמצות על השכונה? גני ילדים, בתי ספר, רעש, שקט, זיהום אויר וכל מה שעולה בדעתכם... תודה מוטיעל

סביוני הכפר......

גני ילדים - יש את גן "הניה" - מעולה!. בתי ספר - סורקיס, אני בוגר סורקיס - ורק מילה אחת!, כיף של בית ספר! רעש\שקט - שקט מאוד, למרות הקרבה לבית החולים מאיר. אני גר שם, ואני חייב לציין, שאני מאוד מרוצה! אם תוכלי לתת לי את הרחוב המדויק, אוכל לספר לך על החומר האנושי בו...

מוטיעל

New member
תודה

תודה על ההתיחסות המהירה. אין לנו עדיין יעד ספציפי - ראינו דירה ברחוב מורן, ואחת ברחוב מענית. האם יש רחובות טובים יותר/פחות?

ילדת גן

New member
רחוב מורן זה הרחוב מול סורקיס לא?

אם כן, אז עדיף רחוב מענית, יותר שקט. ושכונה ממש נחמדה!!!

אני אישית הייתי הולך על רחוב מענית.

וזה כי אני גר ממש קרוב, ואני אומר לך, מילה שלי, ממש שקט שם, והחומר האנושי מעולה.

או............ למה לבכות?

את מודעת לזה שבית ספר סורקיס קיבל את פרס החינוך לבית הספר היסודי הטוב ביותר? (לשנת 2001 אם אני לא טועה - ועל זה הוא קיבל בונס - מחשבים)

ילדת גן

New member
למי איכפט הוא יכול לקבל איזה פרסים

שהוא רוצה, אני לא אהבתי את הבצפר הזה!

שימי לב ילדונת....

אני מניח שאם ככה, הציון שלך בהבעה לא היה משהו... "סורקיס בצפר גרוע" - הניסוח משדר נימה של עובדה, בזמן שמה שהתכוונת אליו, הייתה דעה. "לדעתי, סורקיס בצפר גרוע", היה מתאים כאן יותר! בכל מקרה, אני מקפיד לדייק כי מדובר כאן על אנשים שרוצים לעבור לכ"ס, וחשוב שיקבלו רושם טוב על העיר.

charmingirl

New member
יפה לך!! את יודעת נשוא ונושא!

כל הכבוד! יש הבדל גדול בין לדעת חלקי תחביר לבין לדעת לנסח. הבעה זה משהו אחר, לשון זה משהו אחר. קאפיש?

charmingirl, מחזק אני את דברייך....

כלומר זה שאתה יודע לזהות את חלקי המשפט (נושא, נשוא, מושא, לוואי וכל שאר הירקות), לא אומר שאתה יודע לנסח. בגלל זה לומדים 2 מקצועות בנפרד. לשון (זיהוי חלקי המשפט ושחבור עפ"י הכללים למשפט שונה) הבעה (איך לכתוב משפט, שאדם בעל הבנת הנקרא ממוצעת ומעלה יבין) ובענין ה"אני אכתוב איך שבא לי", לא, את לא תכתבי איך שבא לך. ברוב הפורמים בתפוז, דוגמת פורום מכוניות שבו כותבים "סיטרואן זה חרא" בלי שום נימוק, ההודעה נמחקת. אם את רוצה להגיד שהוא חרא של ביצפר, אוקי, אסור לי לעצור אותך. אם את רוצה להגיד שהוא חרא של ביצפר, מהסיבות X,Y מותר לך. נ.ב: עפ"י התקנון של "תפוז" - אסור להתבטא בצורה הזו, אבל הפעם, נחליק את הענין.

../images/Emo178.gifתיקון...

לא הייתי מרוכז שכתבתי את ההודעה אם את רוצה להגיד שהוא חרא של ביצפר, אוקי, אסור לי לעצור אותך. צ"ל אם את רוצה להגיד שהוא חרא של ביצפר, ככה סתם בלי סיבה, אסור לך!

ילדת גן

New member
יש לך בעיות אם איך שאני כותבת?!?!?!

סבבה אני עזבתי את הפורום הזה... ביי !!!! אני לא יכתוב פה יותר

../images/Emo151.gif

אני מזכיר לך שמערכת האינטררנט היא פתוחה וזכתותך המלאה לא לכתוב כאן, בכל מקרה, בהצלחה לאן שתלכי.....

charmingirl

New member
בכיף, מותק..

זכותך. איך אני אוהבת אנשים שרק מעירים להם על משהו, והם מתחממים ישר.. קורה

צ'ארם גריל, שוב, אני מסכים איתך....

עצה לחיים, שאותה אמר לי אדם חכם: "אם אדם מעיר לך, סימן שאתה באמת חשוב לו, קח את ההערה לתשומת
, זה רק לטובתך"

charmingirl

New member
../images/Emo45.gif וד"א...

קודם כל, צ'רמינגירל, דבר שני שמי בישראל ובכפ"ס בפרט עדי

למעלה