שכחנו לחגוג היום!!!

אבי בן 1231

Well-known member
היום הוא יום חג, ישראל המטומטמת שיחררה היום 50 מחבלים עם דם על הידיים לעזה, ובינהם את מפקד, מנהל, בסיס הטרור המכונה שיפא!!!
בנוסף השמאל הקיצוני עתר לבג"צ, ואני מאוד מקווה, שבג"צ יקבל ויאשר את העתירה של מתן שירות רפואי למחבלי נוקבה ולעזתים שאינם ש"אינם טרוריסטים"!!!

אישית, אותי מעניין במיוחד מתי יוכלו כל פליטי המלחמה העזתים להתישב בעוטף עזה היהודי לשעבר!!!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
היום הוא יום חג, ישראל המטומטמת שיחררה היום 50 מחבלים עם דם על הידיים לעזה, ובינהם את מפקד, מנהל, בסיס הטרור המכונה שיפא!!!
בנוסף השמאל הקיצוני עתר לבג"צ, ואני מאוד מקווה, שבג"צ יקבל ויאשר את העתירה של מתן שירות רפואי למחבלי נוקבה ולעזתים שאינם ש"אינם טרוריסטים"!!!

אישית, אותי מעניין במיוחד מתי יוכלו כל פליטי המלחמה העזתים להתישב בעוטף עזה היהודי לשעבר!!!
מכין בקלוואות ליום שפלטי המלחמה העזתיים יתישבו בעוטף עזה?

פולגאר

Well-known member

בן גביר:"שחרור מנהל בית החולים שיפא בעזה יחד עם עוד עשרות מחבלים הוא הפקרות ביטחונית".זה נשמע כמו מתיחה של 1 באפריל: |לא|

הוא צודק, לפחות היו משחררים אותם בעסקת חטופים כפי שאבא של נועה מרציאנו אמר:

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

בן גביר:"שחרור מנהל בית החולים שיפא בעזה יחד עם עוד עשרות מחבלים הוא הפקרות ביטחונית".זה נשמע כמו מתיחה של 1 באפריל:

הוא צודק, לפחות היו משחררים אותם בעסקת חטופים כפי שאבא של נועה מרציאנו אמר:
לא נורמלי.

mיטלמן

Well-known member
לא נורמלי.
בן גביר? בהחלט.

למעלה