שכן חדש שמשתולל לרעה

meiro50

New member
שכן חדש שמשתולל לרעה

בס"ד 19.2.2010 הצילו הצילו אני היום זועק לעצמי, ומקווה שלא אוציא זעקה זו לאויר העולם, כי אני מרגיש מאד מאויים מכל הבחינות, גם ברכוש, בגופי ובנפשי, ובחיה שאני מגדל, כי, בגלל אדם, שכן חדש שלא הספקתי להכיר, בט"ו בשבט שכל עמינו ישראל נוטע ירוק בכל מקום במדינה, שכן זה ניגש לחצר בניין בו אני גר, והשחיט ללא סיבה את הצמחייה הירוקה, המשמשת כגדר בין הבניין שלנו לבנין הצמוד, זו צמחיה – עשרים שנה אני מטפל לטיפוחה אישית, שתלתי ודאגתי לגידולה במלא הדרה, והינה בא שכן חדש מבניין ליד, ללא כל סיבה ניגש לחצר של הבניין שלנו, (השגת גבול) חתך ענפים שלמים, והרעמה היפה שסללה ירוק בכניסה לחדר המדרגות לכניסה לבניין שלנו נהפך לתוהו, וכל השביל התמלאה בענפים שבורים וגדועים שזועקים מה חטנו על שנועדנו למות כך באין רחמים. אולי גלשו מספר עלים או ענפים לתחום החצר השייכת לו, נאמר לי בבירור שיש לו הזכות לגזוז רק הצמחיה שהצליחה לעבור לתחום החצר השייך לבניין השכן. אלא הוא באלימות ניגש לתחום השייך לבניין שלנו והרס במו ידיו את כל מה שעמלתי לגדל ולטפח מזה עשרים שנה, אני כדייר שחס על החי כאב לי לראות ונדליזם כה נורא ומיוזמתי ניגשתי למשטרה והיגשתי תלונה על השגת גבול. והנה המכה מגיעה (העונש או תגובה לתלונה), רכב חדש שקניתי לפני חדש בלבד נראה למחורת יום חמישי זה שבחזית הכנף הקדמי לצד הנהג יש 2 מהלומות ממוט חד , עשרים שנה אני גר באיזור זה ולא הייתה לי פעם מצב של פגיעה, אם אני אפנה למומחה לפגיעה, אני בוודאות איוודע שזו פעולה של ונדליזם לשמו, כי אילו פגיעה זו הייתה מתבצעת ע"י רכב אז הייתי רואה שהמעיכה או המכה או הסריטה מתמשכת . אני בסימן של לפנות או לא לפנות שוב למשטרה, כי אני בטוח ואני משער שהפגיעה זו נעשתה ע"י אותו שכן, כפי שקל היה לו לפגוע בצמחייה חיה, מסוגל לפגוע ברכוש כה יקר, ואם אתלונן בשטרה, הוא עלול לפגוע בחייה שאני מגדל, או חלילה במשפחתי ואו אולי בי, מצד שני אם אני אשתוק יתכן שכן ימשיך במעשיו אילו לביצוע ולמרר את החיים שלי. או של משפחתי, האם יש לי מה להפסיד באם להתלונן כי הוא החשוד העיקרי שלי ואם יש דרך אחרת לנסות ולסיים את הפרשה בדרך אחרת ? לצערי אני נכה, ואין לי כוח להתמודד, עם השכן הנ"ל , יש עוד דבר, בבניין שלו מתגורר נכה עם כסא גלגלים, והנכה גר בקומה עליונה, והעגלה קשורה בשביל לבניין, יום אחד התנפל על הנכה ואמר לאשתו שהוא מחכה מתי בעלה ימות. אשמח לקבל הצעות לנושא. בתודה מראש, צילומי ההשחטה מצורף צילומי הפגיעה במכונית החדשה מצורף

gabiclub9

New member
אוף

הזכרת לי למה אני רוצה לצאת מהארץ הזאת , הלוואי שהיה לי מה לייעץ לך :(

ספק אם יוכל להוכיח

מי שעושה דברים כאלה מאד קל לו להכחיש כל קשר למעשה אולי לחשוב על הצבת מצלמות באיזור הרכב ואיזור הגינה העלות של מצלמות היום לא גבוהה יחסית

למעלה