שלא יהיה משעמם

chuti

New member
שלא יהיה משעמם

כל אחד יכתוב איזה רחוב הוא גר ואיזה רחוב הוא רוצה לגור ( אם בכלל ) אז ככה אני גרה באברהם קרן ואני רוצה לגור בחולה הנביאה 4 ( אין כזה בית אבל בא לי לבנות בגלל שזה ליד משפחת סקעת :) ) ואתכם?<

מממממ

חשבתי שאסור לפרסם פרטים אישיים כאלה בתפוז.. אני גרה בכרמל.... ואני רוצה לגור...ממממ...ב....לא משנה איפה העיקר בוילה...

אני גרה בטרומן

והאמת שלפני כמה ימים רשמתי שאני רוצה לגור ברום העיר אבל עכשיו אי די מתחרטת. הייתי רוצה לגור באחת הוילות ליד הבית שלי כי אני באמת מאוד מרוצה מהמיקום של הבית שלי. רק הייתי שמחה ליותר מרחב.

אני גר ברחו בוייצמן אבל...

אני רוצה לעבוד לחבל עזה

badboy3919

New member
חבל עזה? למה לא להקים התנחלות

חדשה וזהו?על רקע ההתנתקות כמובן...

סמוך לרחוב שלך קרתה לי תאונה...

בצומת לוינסקי-סירקון כאשר נסעתי מרמזור בלוינסקי, רכב בא מסירקין מכיוון הבתים החדשים ולא ציית לתמרור עצור ופגע ברכב שלי
ונפגעתי קל. הוא נסע מהר ולא עצר, זכותו לעצור בתמרור!

ba r2 0 1 0

New member
אתה יודע ש

רק בחצי שנה האחרונה נזכרו לשים את אותו תמרור?! עד אז הוא בכלל לא היה קיים! ואז עוד שנזכרו לשים אותו סוף-סוף שמו אותו במקום לא נכון (זה מן צומת אז שמו את זה במקום אחר ממה שהיה צריך) אז אבא שלי התקשר למוקד ועד שסוף כל סוף באו להחליף את זה אז שמו את התמרור במקום שהוא אמור להיות אבל שכחו לשים קו עצירה לפניו.... אני עד היום לא זוכר אם בסוף שמו או ... ואם לא יכול להיות שזה אחד הגורמים...

צודק זה בגלל שסירקין רחוב ארוך יותר

מרחוב לוינסקי שבו נוסעים יותר לאט, לכן נאלצתי להסכים איתן שאת התמרור היו צריכים לשים בלוינסקי ולא בסירקין.

צודק, צומת קצת מסוכן

כל בוקר מוקדם אני עובר משם לרחוב מורן, 3 שנים ולא קרה לי שום תאונה עד היום.

תודה לכולם../images/Emo24.gif

עברתי בדיקות בבית חולים מאיר ואני חש יותר טוב, היו סחרחורות וכאבי ראש, האוטו שלי הלך ולא שווה את התיקון במוסך כי הביטוח לא אישר זאת וישלם לי מחירון מלא.

למעלה