שלוום לכולם!, חדש+המלצה!

שלוום לכולם!, חדש+המלצה!

שלום, אני שחר, אני חולה בוב מארלי, אני לא ממש שומע רגאיי כי אין משהו שמתקרב לבוב, אז זה מבאס. אני כן שומע שוטי הנבואה, מוש בן-ארי, וקצת מוקי כשיוצא... אבל לא נורא, שכולם ימשיכו לעשות מוזיקה קדושה וינסו להגיע לרמות כמו של המלך. טוב, אז ההמלצה שלי היא על: bossa n' marley- the electro-bossa sonbook of bob marley. קודם כל יש שם שירים טובים כמו:redemption song ,sun is shining ועוד 10 שירים מעולים. איזו בחורה שרה שם, לא שומעים את בוב, זה בסגנון צ'ילאאוט כזה. משהו טוב.. את הדיסק לא נראה לי שיש בארץ כי הוא בהוצאה ברזילאית ובכלל קניתי אותו בארגנטינה.... אז בהצלחה לכולם ושיהיה כיף!

ZeusMan

New member
BOYAKA..

שמעתי את האלבום... מדהים, פשוט מעולה !!! אלבום בגירסת ...BOSSA N' יצא גם לרולינג סאונז.. שווה גם לנסות את זה...

reality i

New member
שלום שחר....

תראה לא לשמוע רגאיי כי אף אחד לא מתקרב לבוב נשמע קצת ילדותי , כנראה שלא ממש התעמקת בחיפוש....ישנם עשרות אמנים מאוד מוכשרים וכל אחד עושה את שלו , הרי אם כל אחד היה מנסה להשמע כמו מארלי אז היה די משעמם , לא ? בכל אופן מארלי תמיד יהיה הגדול מכולם....אבל אם תרחיב קצת בעניים תגלה פנינות...וזה מה שקרה כאן כמעט לכולם...כל מי ששומע "רגאי" גילה בעצם דברים נוספים ומרגשים בנוסף למארלי. אם תרצה רשימת שמות ואלבומים אני אשמח לעזור. ריאליטי.

נכון אבל...

אני פשוט לא הצלחתי להתחבר למה ששמעתי, יש את התוכנית הזאת של ד''ר רגאיי ברדיו 106 FM אשל הנשיא, המוזיקה הזאת סתם מעצבנת... אם יש מוזיקה טובה, בלי אלקטרוני כי זה ממש לא מתאים לרגאיי לדעתי, אז אשמח לשמוע המלצות... תודה רבה שחר

reality i

New member
שחר.....

כמוך הוא רב הקהל המקומי....מתחברים יותר למקצב (רידים) מאשר למילות השיר....מבחינתי אין עוד עם בעולם הזה שיודע לשחק עם השפה האנגלית ולהגיש בצורה הכי פשוטה והכי אמיתית את המסרים....תמיד זה נשמע לי כמו דבר שאני יודע אבל מעולם לא חשבתי שזה כל כך פשוט לומר (אני מתכוון למסרים ברגאיי) זה מה שמדליק את רב קהל הרגאיי בעולם....וחבל שאתה ממהר לפסוק לרעת הדור הדיגיטלי על סמך תוכנית ששמעת , ישנה מוזיקה שאם תנסה הפעם לגשת אליה בצורה יותר סובלנית ואוזן קשבת למילים ולסגנון תגלה לא עולם חדש אלא כמה עולמות....הג'מייקנים תמיד מאמינים בקידמה....הגישה והמילים נשארים יציבים כמו סלע...הסטייל מותאם לכל עשור / שנה וזה מה שמדהים... אם אתה מחפש הרכבים,אמנים שעבדו באותה תקופה של מארלי אז כדי לך לבדוק : heptones gladiators mighty duamonds delroy wilson freddie mcgregor dennis brown culture dominos max romeo burning spear jimmy reily meditations viceroys חלק מהאמנים האלו המשיכו גם להקליט בשנות השמונים,התשעים וגם היום אז כדי לך לחפש חומרים שלהם מעשור השיבעים....אם תתמיד ותקשיב הייטיב אחרי זמן מה תדע להבדיל בין רגאיי שהוקלט בשנות השישים,שבעים,שמונים,תשעים וכיום. ריאליטי

ריאליטי.....

דווקא את בוב התחלתי לשמוע בגלל המילים, אם לדייק, אבא שלי תרגם לי את get up stand up ופשוט התחברתי, ברור שהלחנים שלו מעולים... אני משאיר את המוזיקה האלקטרונית לטראנס כי אני לא אוהב את המיקצבים כמו שאני לא אוהב מטאל או רוק כבד... אני מבטיח לשמוע את הרשימה שנתת לי, תודה רבה. ואני באמת צריך להפתח יותר.. שחר

petertosh

New member
בגלל זה אני לא הולך למסיבות../images/Emo45.gif

נמאס לשאול - אבל איפה הרגאיי.

REL YESAYA

New member
שמע חבוב ..ברוך הבא

אני אישת חושב שבוב מארלי הוא מספר אחת על זה אין ספק מקומות 2 עד 9 ריקים !!!וכרגע אף אחד לא ימלא אותם...ומ10 אפשר להתחיל לדרג .יש אומנים נהדרים וכל כך הרבה מוסיקה טובה חוץ ממארלי... אם תרצה אני בטוח שאני ועוד חברים פה ישמחו להמליץ לך... תן בראש אריאל

MC ToRnAdO

New member
איזה סגנון זה?

פרט הסבר ונמק. וניצ"לוש: האם שמעתם את Twist of Marley? האם יש צורך לנמק עליו?

ZeusMan

New member
BOSSA זה...

עובד על סיגנון לטיני, סמבאי... יש כאן כל מיני דברים חמודים עם נגיעות עמוקות של מוזיקה לטינית... הזמרת מעלפת, כדאי לשמוע... אזהרה, יש כמה קטעים שהורסים את השם הטוב של כמה מהשירים של בוב... לא לבעלי לב חלש או מעריצי בוב מושבעים..

אני גם חשבתי ככה ששמעתי את הדיסק...

אבל לא עשו את זה מספיק טוב, כשקניתי את הדיסק חשבתי שזה bossa nova, אז בגלל קניתי.. אם הם היו עושים את הזה עוד יותר ג'אז ברזילאי, (כמו bossa nova), זה היה בן זונה.. והערה אחרונה, בבקשה לא להתעצבן, זה אחלה מוזיקת זיונים... שחר

ZeusMan

New member
לא נתעצבן...

אם זה עושה לך את זה, לך עם זה בגב זקוף, אל תתבייש...

למעלה