שלוםלכל חברי/ות הפורום...

השמש

New member
שלוםלכל חברי/ות הפורום...../images/Emo148.gif

היי רציתי לדעת אם אפשר לקבל את עזרתכם בהחלטה למה להתחפש השנה בהתחשב בעובדה שאני אמורה לטייל עם הבן שלי ומידתי גדולה כך שאני לא יכולה ללכת לקנות לעצמי תחפושת
כי גם בחנויות שמוכרים למבוגרים המידות מצחיקות ומאוד מאוד קטנות אני ממש לא יודעת למה להתחפש אז אם יש לכם רעיונות אני אשמח מאוד אז אשמח לקבל רעיונות ואולי להכין לבד
תודה רבה על עזרתכם

doda lolla

New member
נפלאה...

א. הרשי לי לומר שמגיע לך כל הכבוד...ספורים ההורים שממשיכים להתחפש ואני חושבת שזה בכלל נפלא לילדים כשההורים שלהם משתפים פעולה. ב. יש לי כמה הצעות לתת, עזבי את חנויות התחפושות, גם ככה הם יקרנים ולא מקוריים...אז לרעיונות: מכשפה - ממש לא מסובך - שימלה שחורה, מטאטא, כובע של מכשפה אפשר לקנות בכל מקום ( הפנינג לדוגמא - אני לא עושה פרסומת....), קצת איפור ושומה מוצלחת ואת מכשפה מושלמת. חולבת - כל מה שאת צריכה זו חולצה רומנית (הלבנות עם הריקמה) אפשר למצוא אותה במידות גדולות אפילו בכל שוק, חצאית ארוכה, סינר שנקשר למותניים (אם אין לך קחי רצועת בד, ומגבת מטבח מעניינת - שני תפרים קטנים בכל צד - והנה לך סינר), גם כובע של הולנדית - שיתאים למראה אפשר לרכוש בכל מקום (אישית התחפשתי לזה - מאוד מוצלח דווקא בגלל היותי גדולת מימדים - אם את מבינה
) ואם לא כ"כ מתחשק לך להשקיע - רוח רפאים - כל מה שצריך זה סדין לבן.... אני מקווה שעזרתי קצת - ושיהיה לך ולכווווווווולם פורים שמח!!!!

maymay

New member
גם לי יש ../images/Emo13.gif

קאובוית! אני בטוחה שיש לך חולצת כתפורים כלשהי, שגם אם היא לא נסגרת מקדימה - זה לא נורא כי את יכולה לשים על זה ווסט, יש מלא בקולקציה של קולקט - במשביר לצרכן - וכתוספת צריך רק כובע ואולי אפילו פאה מתחת, והנה - קאוביות מושלמת! אם יצא שקריר באותו יום, את יכולה לשים איזה של, או שכמיה צבעונית, או מעיל ארוך וכבד, שגם תנו "פאסון" וגם יתאימו
בהצלחה, ספרי לנו מה קורה עם זה!

nels

New member
רעיון לתחפושת

שלום לך, לפני מספר שנים התחפשתי לאנט ג´מיימה. זו מן דודה כושית שמנמנה, שמפרסמת רוטב מייפל ...בכל אופן העיקרון מאוד פשוט, חצאית וחולצה, מטפחת סביב השיער. העיקר הוא האיפור לצבוע את הפנם בשחור..וזהו מושלם ומאד הלם שמנות, מניסין כמובן.

השמש

New member
תודה רבה לכם...../images/Emo24.gif

רציתי להודות לכם על הרעיונות ואני אספר לכם אחרי פורים איך היה ולמה היתחפשתי בסוף ביי ................D-:

השמש

New member
עידכון../images/Emo148.gif

הי לכולם .
.
. בסוף החלטתי להתחפש לאינדיאני ואני מכינה את התחפושת לבד אני העדכן אתכם איך יצא ואם אני אצליך אני אני אראה גם תמונות ביי בינתיים

למעלה