שלוםםםםםםם כפרות!!!!!!!!

שלוםםםםםםם כפרות!!!!!!!!

היי היי הייי!!!!! הודעה מטורפת לפניכם נא לשים לב! אני חדשה פה... דההההה!!!!! אני שרופה שרופה על דאנסהול!!!!! על איזה מועדונים אתם ממליצים לי? והאם יש מסיבה משהו לפנים היום בערב? מישהו היה פה בצריף?? שמעתי כמה דברים. לא ברור! תודה תודה תודה! שרון

טובא

New member
שלום

בצריף ההיתי כמה פעמים(ואפילו הופעתי שם פעם אחת ממש מזמן)מקום נחמד. לגבי מועדונים מומלצים...אין מקום ספציפי שאני יכול להמליץ לך עליו.תשדתלי לעקוב אחרי העידכונים פה לגבי מסיבות. שכחתי משהו??? אה כן...ברוכה הבאה לפורום עם הכי הרבה ויב'ס בעולם!!!!

reggaempz

New member
אין על הצריף מה קרה לכם..

djerez.co.il דאנסהול רידימס 2005 , Lukie D, Daville, T.O.K, Sean paul, Wayne Marshall, Elephant Man, General Degree, Beenie man, Shaggy, Cecile, Danny English, Bounty Killer, Soltex, Voicemail, Chico, Nicky B, Kiprich, Lady Saw, Mr Vegas, Anthony B, Seeed, Buju Banton, Busy Signal ועוד. אין תחרות בכלל.. זה הכי חם שיש בארץ.

יש לך גם ת'סלואו משה!!

חמישה סאונדים היום- מיי לורד סאונד רוד בוי סאונד יסאיה קרו גימ"ל סאונד וגיל ראסטה.. נראה לי היום בסלואו משה יהיה שורף- לוהט לא חם..:) -כשף!

reggaempz

New member
בארבי

קראתי את ההזמנה לבארבי ולא הבנתי כלום, מי מופיע שם ? לא מכיר אף אחד מהזמרים/DJS/סאונדס האלה, מה הכתובת של הבארבי ? יש שם חנייה ? מתי באים אנשים, ב 1:00 ? האם יהיה גם דאנסהול ? הרגאיי מרדים אותי.. תודה מראש..

reggaempz

New member
איך מקפיצים פה ?

קראתי את ההזמנה לבארבי ולא הבנתי כלום, מי מופיע שם ? לא מכיר אף אחד מהזמרים/DJS/סאונדס האלה, מה הכתובת של הבארבי ? יש שם חנייה ? מתי באים אנשים, ב 1:00 ? האם יהיה גם דאנסהול ? הרגאיי מרדים אותי.. תודה מראש..

למעלה