שלוםםםם

orel229

New member
שלוםםםם

carlito היי גמאני שוחרת משלוחת נתניה והייתי בטקס השבעה שלכם.. היה כל כך יפה.. לנו יש טקס השבעה חודש הבא בבית ספר שלנו.. תגיד הממחית שלך היא גם ספיר? היא גם הממחית שלי=] אם בא לך אתה יכול להיות בקשר 252907748 אשמח לראות אם יש לאנשים עוד תמונות... הטקס היה ממש מהמם=]

shimonev

New member
../images/Emo122.gifיש גם טכני בנתניה???

מיסחרו את הטכני!!!!!! איפה התקופה שהטכני היו רק שלושה שלוחות ב"ש הולץ וחיפה..

mgd3

New member
זה מה שקורה...

שאת חיל האויר לא מעניין איכות האנשים אלא כמות האנשים ופשוט חבל.

לא מסכימה!!

פתחו שלוחה בחדרה ונבחנו איזה 60 איש, הלכו נגד העירייה מכות כדי לפתוח כיתה של מינימום 30 ובסוף נבחרנו 17. ווואלה, אנשים איכות. אז די עם ההתנשאות הזאת. נופר, שלוחת חדרה

חד קרן89

New member
תחשוב!!

אתם לא חושבים אהה?... סגרו את הפנימייה זוכרים??? אז פחות אנשים יכולים להגיע לטכני בחיפה ולכן פותחים שלוחות נוספות... ככה כל מי שהיה צריך להיות אינטרני יכול להיות אקסטרני בבית ספר "הטכני" ליד הבית...

Carlito2

New member
לא מסיחרו ולא כלום

אני בשלוחה בחדרה אבל אני יודע... אצלנו זה חדש ואני בשלוחה החדשה בחדרה. בכל מקרה,לפי מה שהבנתי פותחים הרבה כי הרבה עוזבים את המסגרת של חיל האוויר,של השוחרות באמצע הדרך וגם חסר לחיל האוויר מלא טכנאים. הבנתי שגם שוקלים לסגור כל מיני שלוחות בארץ או אפילו בתי ספר... אז חייבים להשיג עוד. והמנהלת שלי בבצפר אמרה ששנה הבאה,היא תפתח לפחות 2-3 כיתות כאלה מרוב שהכיתה שלי,הכיתה הראשונה,מוצלחת והצלחה בבצפר.

murzik3591

New member
זה מצליח ל6-7 השנים הקרובות

זה לא מוכר באזורכם, כשהבוגרים הראשונים(אתם) תסיימו ותחזרו לספר לצעירים חוות הדעת באזורכם תשתנה. פשוט תראו את התמונה המלאה, שתי הצדדים של המטבע.

orel229

New member
הי

אני משלוחת נתניה וזה לא שפתחו בית ספר טכני ענק פשוט הוסיפו את השוחרות בתור מגמה.. אנחנו נעדיין בצפר רגיל.. ומישו מעלי אמר וצדק ,במקום שאנשים ייסעו אל מקומות רחוקים הם תחו ליד הבית שלהם את המגמה... חג שמח=]

למעלה