שלוםם..!!

שלוםם..!!

כפי שאתם רואים אנחנו שני ילדים חחח.. בן ובת..תאומים.. לי קוראים לירון ולאחי קוראים אור.. אנחנו חדשים פה..באנו להצטרף לפורום חחחח.. אנחנו מקרית ים בני 15 עוד מעט.. ומקווים להשתלב..

ממצב?

אני דניאל אני בת 12 מירושליים אז אני מקווה שיהייה לכם כיף בפורום ואני יכולה לעדכן אותכם שיש מפגש פורום שבו תוכלו לפגוש את מי שתכירו אז הפגש הוא ב - 28.4 בשעה 13:30 מקווה שתבואו, דניאל.

sapir161

New member
יווווו לירונו'ששש ואורו'ששש

ממצב מתוקים??. זאת ספירית חחחחח....מהבצפר... מה קורה? איך הגעתם לפה?? יווו חחחח.. לירון תגידי לאור שאם אני תופסת אותו הוא מת!!

יש פגישת כיתה ולא אומרים למלכה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.. סתםםםםםםםםם ספיר את פה המלכה אחותי חולה עלייך וזאת אופל אם את לא מזהה חחחחח.. מה נסגר? כל ט'3 נכנסים לפה? ספיר בואי למלון מחכים לך חחחח..!!ברחנו לאירה היא נשארה עם המזוודות חחחחח..מסכנה..תכף נעזור לה.. יוו ספיר יוסי פה והוא מוסר לך ד"ש חם והוא מחכה שתבואי כבר חחחחח.. את לא יודעת מה הלך באוטובוס חבל שלא באת איתנו..היה משהו דה בסט!! ואחרי החפירות .. גם אני רוצה להצטרף לפורום!! קוראים לי אופל ואני בת 15 וחצי מקרית ים~!!

sapir161

New member
אופלו'ששש יאא משוגעת!!

תמסרי ליוסי בחזרה ונשיקה ממני.. אני ואחותי נבוא בערב..אנחנו אצל דודים שלי באילת אנחנו מהבוקר באילת איזו עיר מהממת חחחח..אשכרה חו"ל חחחח סתם.. תגידי לאירה שדודה שלי מתקנת לי את התלבושות.. יאללה אני זזתו'ש בה ביי ניפגש בערב

ספיר זה אור כנסי רגע..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לירון שלחה לך מה שעשיתי?? חחחח אני מצטער אם פגעתי.. מה זה לא יפה??? הדפסתי את זה.. אופל לקחה לי ויוסי גנב לה את זה חחחחחחח... זה אצל יוסי הוא תלה לך את זה בחדר חחחחחחחחחחחחח.. איזה צחוקים פה את חייבת לבוא

sapir161

New member
יאא אורר נוו זה לא מצחיקקק

איזה מגעיל אתה יואוו ואני יהרוג את יוסיי מה הוא תולה לי בחדר?!! יאא אתם עושים לי בכוונה? חכו בערב שאני באה חכו!!

למעלה