שלום, אני זקוק למספר המלצות ואשמח לקבל עזרה

UnameME

New member
שלום, אני זקוק למספר המלצות ואשמח לקבל עזרה

אני מחפש דברים עם גרוב מעניין ומיוחד, גם דברים עם סאונד ייחודי יתקבלו בברכה. חשוב שזה יהיה "רקיד" לאו דווקא ברמת מועדון אלא מבחינת ההרגשה. לא משנה לי אם זה דאב,רוטס או דאנסהול (האמת שאשמח להמלצות מכל אחד מהז'אנרים) העיקר שיהיה איכותי ומעניין. אם מישהו כאן יוכל לזרוק לי כמה שמות כדי שאני אחפש(אם יש אופציה לקישורים זה בכלל מעולה) זה יעזור לי מאוד אשמח לכל עזרה. תודה מראש =)

זה תלוי בכמה אבל

משנה לך אם בעברית או באנגלית? אם אנגלית אז כנס\י לאתר wegotitfirst.com יש שמה כל כמה ימים עדכונים של 10 שירים חדשים לפחות בסגנון הזה. תחפש\י גם elephant man וגם chris brown אני אישית נורא אוהב אותם אם עברית אז התקווה 6 יש להם כמה שירים טובים אם תוכל\י יותר למקד מה אתה מחפש אני אוכל לעזור לך יותר בכיף ניר

MUSIC DESIRE

New member
האמת...יש עוד הרבה דברים..

בלועזית..(מצטערת שזה בעברית.אני עצלנית.) דמיאן מארלי וכל המשפחה המורחבת בעיקרון. דאנסהול: בוג'ו בנטון הענק, בוב סינקלר, קולי באדז, אלפנט מאן, ג'נרל לוי , אינר סירקל עם השיר המוכר, מילון סטילס, שאגי..ועוד בעברית למשל יש את אקסום המעולים, לוס כפרוס, תומר יוסף, מוקי נבחרים.., כמובן את פאנסט. ממש השקעתי
לילה טוב.

Carcass

New member
אם בוב סינקלייר זה דאנסהול,

אני צנצנת חמוצים ......................... :) מי זוכר את הקריזות שאכלתי עליו לפני שנתיים? חחח

MUSIC DESIRE

New member
סבבה. לא דאנסהול

אבל אתה יודע מה. הבחור ביקש משהו נחמד. לא איכותי...ודי מיינסטרים לפי מה שהבנתי. אז שילך על זה.. וגם אני לא ממש מתה עליו- אבל לפעמים זה בא בטוב.
הסימנים פה פשוט קורעים אותי..

Dtiup

New member
גם ג'נרל ממש לא דאנסהול פרט לכמה שירים בודדים

Carcass

New member
לא הבנתי מזה "גרוב מעניין ומיוחד"...

כל רידים יש לו בסופו של דבר את הגרוב שלו...תן דוגמאות לדברים שאתה אוהב ואני אתן לך דברים קרובים.

UnameME

New member
תודה לכולם

קשה לי להגדיר במילים מה אני מחפש מכיוון אני לא ממש מתמצא בתחום. ההגדרה שלי לדברים מעניינים היא דווקא לא הדברים המיינסטרימים שכולם מכירים אלא דברים שיותר מייצגים את הקצוות של הסגנונות. תודה לכולם על ההמלצות אני אחפש את כל מה שרשמתם, מקווה שזה יתאים. =)

לך ולכל מי שלא מתמצאים בתחום

אני ממליץ לקרוא את המאמר הזה, שכתב אורן מקמיל (ריאליטי איי) לפני יותר משש שנים כבר, בפורום הרגאיי הראשון שהיה בישראל. המאמר מפרט באופן קצר וקולע את התפתחות הרגאיי במשך השנים החל מהרגאיי הראשוני בסוף שנות השישים וכמעט עד היום. עם הזמן אנשי הפורום (כולל עבדכם הנאמן) מאוד התפתחו בהבנה שלהם ברגאיי, וכבר כמעט שכחנו את המטרה המקורית של הפורום הזה (לפחות זו שגרמה לי לפתוח אותו), והיא להכיר לאנשים את הסיגנון הנהדר הזה. המאמר הזה עשוי לתת תמונה קצת יותר רחבה למי שקורא כאן ומאבד את עצמו בין כל השמות והסיגנונות. BLESS

skunkride

New member
קצוות

כמה אלבומים מעניינים ששווה לך לנסות : Wayne Jarrett - Showcase Volume 1 King Tubby - Dubbing With The Observer Various Artists - Summer Records Anthology Love Grocer - Fresh Produce Cedric Im Brooks & The Light Of Saba Mighty Threes - Africa Shall Stretch Forth Her Hand Chantells & Friends - Children Of Jah Vibronics - UK Dub Story יש פה ייצוג של כל מיני סגנונות מכל מיני תקופות...אתה מוזמן לדווח מה אהבת !

skunkride

New member
וכמובן (איך שכחתי)

Groundation - Hebron Gate Groundation - Dub Wars תוכל לתפוס אותם גם בהופעה בישראל עוד חודש בדיוק !

למעלה