שלום..אני חדשה

miliOHyes

New member
שלום..אני חדשה

היי שלום אני חדשה חח אני אוהבת מוזיקה יפנית מאוד ואני שמחה לגלות שיש פורום.. אמ יש מצב תקבלו אוית בחום? אממ יש לי בלוג סתם שתראו מי אני: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=544647 אמ ראיתי שכתבו כאן על הסינגל החדש אז הוא באמת מדהים ממליצה בחום ואמ בלי קשר אבל אני שומעת עכשיו LM,C-88] חח בלי קשר אני יודעת אבל אמ מישו מכיר את הלהקה?להקה מדהימה ממ אני אוהבת המון להקות וזמרים יפנים ואשמח להכיר חברים חדשים אמ הוספתי תמונה :] :] מוזמנים לבלוגי וזהוא אני יתחיל להגיב פה עם עוד משו שאתם רוצים שאני יכתוב עליי רק תגידו :]

היי, ברוכה הבאה!!

איזה זמרים יפנים את אוהבת? והכי חשוב - איזה זמרות??? והאם קודה קומי נכללת ברשימה? =) שיהיה בכיף וזה...

miliOHyes

New member
ועוד איך!

את צוחקת תגידי? אז אמ יש המון להקות והמון זמרות טוב אני יכתוב לך תזמרות: איומי המאסקי נאמיה אמורו קודה דומי מיליאן קוטו מיאבי (זמר) טומי .. ויש המון ..חח הכול כתוב בבלוג כנסו תגיבו !

אני קקטוס ממין זכר!!!

אבל העיקר שאת אוהבת את איומי.... יצאו לך תמונות חמודות בבלוג. אהבתי את הפוני סטייל אלקסיס בלדל..

ayumi3000

New member
ברוכה הבאה ^__^

קצת באיחור!! אני אחד מהבנים פה שאוהבים ג'יי פופ ולא ג'יי רוק = ) ברוכה הבאה.

noam625

New member
הי

יש בפורום מוזיקה יפנית את השיר הקרוא באנגלית: the flower of carnage. השיר לא ביפנית אבל, את תראי את שם הזמרת באנגלית ובסוגריים ליד השיר. את לא חייבת לאהוב את השיר הזה, אבל את יכולה לקרוא אותו. דרך אגב ברוכה הבאה.

למעלה