שלום אני חדש - מספר שאלות בבקשה

• פותח הנושא GPDY
  • פורסם בתאריך

GPDY

New member
שלום אני חדש - מספר שאלות בבקשה

1. אני בן 17 ואני ספורטאי. אני עובד כבר חצי שנה בחדר כושר. אני מתאמן תוכנית כללית שכוללת יד קידמית, חזה, חזה עליון, גב כתפיים, יד אחורית... בכל מקרה רציתי לבקש עזרה מהמבינים שפה: אני רוצה להתחטב כאילו שיהיו שרירים יפים,שרירי חזה יפים,שרירי גב חזקים ויפים, ריבועים בבטן (יש לי אבל אני בעיקר רוצה לחזק את האלכסונים ובטן צידית-ממש רוצה להגיע למצב של בטן כמו של הדוגמנים חח). בכל מקרה אני רוצה להתחטב אבל עדיין לשמור על גוף שלא יכביד עליי בספורט שאני עושה- טניס - שזהו ספורט שדורש מהירות וקלילות עם הגוף. אז לאלה שמבינים ומוכנים לעזור לי אני אשמח מאוד לשמוע עצות ולקבל תוכניות אימונים כפי שביקשתי. תודה מראש. 2. מי שמכיר את מייקל לואיס - השחקן והדוגמן...הוא סה"כ בן 18 וחצי ותראו איזה גוף יש לו...חחח אם מישו יודע איך הוא הגיע למצב כזה ואיזה תוכנית אימונים בחדר כושר צריך בשביל דבר כזה אני ישמח לדעת...מתוך סקרנות וגם אולי אני אקח לעצמי כמה תרגילים מה"תוכנית שלו בחדר כושר" :) מי שלא יודע מי זה אז הנה תמונות שלו : http://zone.walla.co.il/?w=/2734 אז תודה מראש על כל התשובות ל-2 השאלות וסליחה על האורך של ההודעה.תודה

חן M

New member
שלום לך... :)

בשביל שאלות מסוג זה יש לך מאמרים בפורום חדרי כושר קרא אותם...

GPDY

New member
האם תוכל לתת לי גם חוות דעת אישית?

ואם תוכל לצרף לי קישורים למאמרים הנצרכים? ובקשר לשאלה השנייה שלי האם אוכל לקבל ממך תשובה? תודה רבהה

חן M

New member
חמוד גש לפורום חדרי כושר

ובדוק שם מאמרים.. זה יהיה רק לטובתך... יש שם אחלה מאמרים..

GPDY

New member
אני לא מבין את המאמרים

המאמרים בפורום חדרי כושר אני לא מצליח להבין אותם הם כתובים בשפה של מתאמנים מקצועיים כמו RM1,2,3...ושמות של אחיזות ושמות של שיטות אימון ואני מחפש לדעת את זה בשפה יותר פשוטה. ולכן אני אמשח מאוד וזה יעזור לי מאוד אם תקדיש לי בבקשה כמה דקות ותוכל לענות לי על 2 השאלות ששאלתי בהודעה הראשונה.. תודה רבה מראש

חן M

New member
או קיי אז...

אתה הרי מעוניין להתחטב,לשמור על הגוף ולשפר יכולות של ענף הספורט בו אתה עוסק... א-וזה הדבר הכי חשוב ואני מתחיל ממנו.. יש לך מאמן.. הוא בנה לך תכנית.. עבר מס' זמן לך בקש ממנו להחליף לך תכנית מפאת זה שאתה מנוי לחדר הכושר למיטב ידעתי אתה אמור להיות זכאי להדרכה ובניית תכנית... ב- לחטב את השרירים הללו? מעוניין למצוא את הדרך הכי טובה איך לחטב אותם? עיין בסעיף א שם תמצא את התשובה... והסיבה שאני כותב לך זאת היא משום שכדי לבנות לך תכנית צריך המון המון מדדים חוץ מגובה משקל וגיל... ולעשות זאת דרך האינטרנט יהיה הדבר הכי לא מקצועי שיש!!! בקשר למייקל לא מכיר אותו אבל זה ממש לא משנה משום שאתה צריך להבין שעצם זה שאתה והוא שני אנשים שונים כך גם הגנטיקה שלכם שונה ואי אפשר לתת לך תרגילים או תכנית כמו שלו כי זה לא מה שיגרום לך להשיג גוף שדומה לו.

GPDY

New member
אוקיי תודה רבה

ועוד משו קטן לגבי שרירי הבטן...אז כמו שהסברתי יש לי ריבועים אבל בצידי הבטן (אני לא בטוח איך קוראים לזה אם זה בטן צידית או אלכסונים - הבולטים האלה לצדדים) אני קצת פחות מפותח אז איך אפשר לחזק ולחטב את האזור הזה בבטן?

למעלה