שלום, אני חדש!

Wing Chan

New member
שלום, אני חדש!

(כן, בטח.
) מה קורה חבר'ס? קצת לא הייתי פה, בעיקר בגלל הצבא מן הסתם. אז בקיצור אני מחוץ לעולם עידכוני הג'יירוק וכ'ו, לכן אבקש המלצות על מס' אלבומי ג'יירוק חדשים (אם אפשר, אבל ממש לא מחייב), של להקות בעלות סגנון כבד. אל תביאו לי מטאל יפני כי כחובב מטאל את זה אני מסוגל למצוא כבר בעצמי, אבל רוק (ולא מיאבי, נגיד) אה-לה Mucc וגם קלילים יותר כמוJanne De Arc יתקבלו בברכה. יאללה שוט, יש לי רק עד יום רביעי פה ואז אני מתעופף לי חזרה לבירת הרשות הפלסטינית. תודה (בתקווה להשתתף יותר בדיונים בזמן הקרוב וכ'ו, אם יצא...)

innocence

New member
יאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברוך השב אלינו!!! ויקינג חסון:) יא, איפה אתה עכשיו? מסתדר?

Wing Chan

New member
גאיה! D:

התפקיד אותו תפקי, פחות או יותר :) כרגע נמצא בעיר גדה לא הכי סימפטית בעולם, אבל אני נהנה אפילו. וכן, מסתדר בהחלט איך אצלך? אזרחית טרייה
התחיל כבר הכאב ראש של הלימודים? עוד מעט משכנתא...

innocence

New member
וואי, התגעגעתי אליך:)

אני ממש שמחה לשמוע שאתה נהנה:) מותר לשאול איפה בדיוק אתה נמצא עכשיו? אני אכן סיימתי את שירותי הצבאי לא מזמן וכרגע נמצאת העיצומו של מעבר דירה (יחד עם ההורים) לאיזור השרון (כן כן, קרוב..!) וזה לא יותר מדי כיף, אבל אז באמת יגיע הלם האזרחות, ואולי נעשה פסיכומטרי. אבל בינתיים אורזים ואורזים ואורזים...

Wing Chan

New member
איזור השרון אה? איפה בדיוק?

יאללה, הבירה עליי כשתתמקמי באופן סופי.
את בטח בשלב הזה של כול הבית מלא בארגזים וכול זה, אה? אני אוהב את השטויות האלה, אפשר לבנות מבצרים מקרטונים
ואני באותו תפקיד, הנדסה קרבית כרגע ברמאללה.

innocence

New member
אבל אני לא שותה! :O

תקנה לי שוקו P: אני עוברת לאבן יהודה (אם אתה לא לגמרי טוב בגאוגרפיה אז זה בין נתניה לרעננה). וכן, יש המון קרטונים, אבל לא כולם פה ולמעשה הבית די ריק כי כבר התחלנו להעביר לאט לאט את הדברים (קיבלנו את המפתח לבית כבר לפני כמה שבועות..) ואני יודעת שאתה בהנדסה קרבית...! רק רציתי לדעת בדיוק איפה פיזית.

innocence

New member
אגב, לא יודעת כמה זה טוב אבל...

onmyouza. תוריד את כל הדיסקוגרפיה - בפקודה!

sonaku

New member
הו יאי~! ברוך השב~!!~! D::

אולי תעזור לנו להחיות קצת את המקום..;;

oracle

New member
../images/Emo6.gif היי חדשדשון!!! LOL

אוקארי נסאייייייי!!!! XDDD מוק שולטים לגמרי אז תשלים חוסרים בחומרים שלהם, וחוץ מזה, אני מצטרפת להמלצה של גאיה על אונמיוזה... כל כך כן!~ אה, וגאקט כמובן XDD לא, האמת שיש סיכוי שתאהב את האלבום האחרון שלו, Diabolos, כי הוא הכי רוקי שהוא עשה ^^

Wing Chan

New member
חח אוראקל

האמת אני מנסה להתרחק מגאקט, הניסיון שלי עם הבחור לא היה משהו, ואני רק זוכר שקיללתי גם את הרמקולים שלי משום מה על זה שהם מצליחים להוציא את הצלילים האלה מעצמם.
ננסה את האונמיוזה האלה.

למעלה