שלום אני יוצא מהארון ומכריז שאני הומו גאה

z i n i

New member
שלום אני יוצא מהארון ומכריז שאני הומו גאה

ויש לי זוגיות עם גבר וזה נמשך כבר שנתיים אני שמח שאני שלם עם עצמי

אלון 413

New member
כל הכבוד--אסור לפחד

תחיו בנאמנות ובאמונה שלמה@@@@

z i n i

New member
צודקת

טוב שיש לך ביקורת עצמית .... עכשיו אחרי שמישהו פרץ לי בבוקר לכרטיס בתפוז וכתב בשמי שאני הומו וכו'.... סופסופ אני מרגיש סלב.. רק לסלב פורצים לניק...אוחחח גברים אני מצטער אבל חלה טעות מצערת ..נסו במקום אחר... בנות גם בשבילכן התחת שלי לא פנוי אבל אם אתן מתחת למשקל 79 קג' אפשר לנסות.. חתלתולה אצלךיש בעיות אחרות אבל עם קצת מאמץ אני בטוח שתתגברי :)

soofgania

New member
האמת שהתפלאתי כשקראתי את זה בצהריים

כי ההומואים הם בדר"כ אנשים מקסימים.

soofgania

New member
ובלי קשר לנחמדות

משהו לא הסתדר לי בהודעה הראשית, הפתיחות האישית זה ממש לא אתה ולא הסגנון שלך. הקיצר תחליף סיסמה בדחיפות.

z i n i

New member
אני סלב...

משה דיין אמר פעם מיזמן ... אם מזכירים את שמך, אתה בעיניינים....העיקר שיכתבו את שמך ללא טעויות ! אם זה התענוג של מי שפרץ את הכרטיס..אני מחייך :) לא הסיגנון שלי? מאיפה את מכירה אותי בכלל ?

z i n i

New member
צריך לאסור עלייך לדר

להוסיף לככלי הבלוג שאסור למכוערות או לבעלות משקל חריג כמוך לשדר... זה גורם לנזקים בלתי הפיכים לגברים.

z i n i

New member
לאסור לשדר !! להוסיף לכללי הבלוג !!!

המצב מחמיר,רק כונייפות משדרות...שמנות מטען חורג !! זוועת עולם ועוד קוראות לעצמן חתולות ...חחחחח אירוטיות חחחחחחח

z i n i

New member
איזה מנהלים אהבלים יש לפורום הזה...

מעניין כמה זמן ייקח לכם למחוק את התגובה הזאת ואת התגובה הקודמת לא מחקתם יומיים ....

z i n i

New member
יש לי פיצול,כפי שאת רואה :)

כנראה איזה שמנה שלא נתתי לה למצוץ ....הצליח הלפרוץ לי לניק :) העיניין שמאז ההודעה יש לי פניות מבחורות שאומרות שהומו זה סקסי . שיט , איזה באסה...

למעלה