שלום אני מחפשת אנשים ששירתו עם אבא שלי ז"ל

שלום אני מחפשת אנשים ששירתו עם אבא שלי ז"ל

שלום לכולם, שמי אושרה ואני גם יתומת צה"ל וחברה בעמותה אני מחפשת אנשים ששירתו עם אבא שלי מסעוד לוי ז"ל כדי לצאת למסע הכרות איתו אין הרבה מידע בתיק חלל ולוקח זמן לקבל את התיק האישי שלו, בבקשה כל מי שמכיר אדם ששירת ברפידים בשנים 73-74 והכיר אותו אנא צרו עימי קשר למי שכבר ביצע את המסע הזה אני אשמח לקבל הצעות או הארות . תודה מראש אושרה

אני מתארת לעצמי שבדקת אבל בכל זאת

לאבא שלי היו כמה תמונות מהשירות הצבאי, להורים שלי לפחות היה מנהג גם לכתוב מאחורי התמונה שמות ותאריכים אישית אני הכרתי 2 חברים של אבי מהשירות הצבאי עוד בחייו

אין אצל ההורים שלי רישום

ההורים שלי היו נשואים רק חצי שנה בהם היתה גם המלחמה, אני כבר איתרתי חלק מהאנשים שהכירו אותו אבל כמה שיותר מבחינתי יותר טוב ככה אני אוכל להרכיב פאזל רחב יותר של אבא. תודה על ההתיחסות אושרה

soso_sami

New member
פתאום יום אחד...

כמעט 30 שנה אחרי הוזמנו פתאום לפגישת מחזור של טירונים שאבי היה המ"מ שלהם. אחד החבר'ה היה על ערש דוואי והם החליטו להתכנס ולהעלות זכרונות. במסעם ניסו לאתר את אבי שכלל לא ידעו על מותו. חבר של חבר של חבר מייד העלה את שמי וקישר בינינו וכך הוזמנו אמי, אחותי ואני למפגש כשאני מגיע ישר משירות מילואים בו העברתי סידרה לטירונים (סגירת מעגל לא?!) התחלנו לשאול שאלות ומהר מאוד קיבלנו תחושה קשה שאף אחד לא באמת רוצה לספר ומצאו בלי סוף תירוצים גם הסגל ששירת איתו וגם הטירונים שהיו כפופים לו. לא משנה כמה התיננו לאנקדוטות ואפילו סיפורים על כמה "בן זונה" הוא היה כי זה טבעם של מפקדים בצבא, זה לא עזר לנו. יצאתי משם עם עוד כמה שמות אבל ללא הצלחה אמיתית גם כשפגשתי אותם. לפני שנתיים שוב פגשתי חבר שהיה איתו עד מותו וגם ממנו לא הצלחתי לשמוע את מה שרציתי. את האמת. אלא רק תיאורים כללים שהפירוש שלי להם היה "בחייך, מה אתה מעורר את המתים. אבא שלך היה אכבר גבר ותן לו לשכב בשקט". יכול רק לאחל לך בהצלחה ותשמרי על אוזניים זקופות שלא תשמעי רק את מה שרוצים להשמיע. שלא תשמעי רק את מה שאת מקווה לשמוע. שתכירי אותו באמת! בהצלחה

תודה על העצה

היי ותודה על העצה רק שאני מניחה אולי בתמימות שאצלי זה שונה מאחר שאבא שלי נהרג בתאות דרכים וכבר פגשתי את האדם שנמצא אשם, והוא סיפר לי על איך הם העבירו את השעות האחרונות, העיניין הוא שאחרי 34 שנה שהוא מת אני לא מחפשת לענות על השאלה למה זה קרה , הוא אפילו לא הספיק לאות אותי ואני לא הייתי הבת שלו באמת אף פעם, הוא השאיר את אמא שלי בהריון, והשאיר אותי בלי אבא היום אני רק רוצה להכיר את אבא שלי, זו הסיבה שלמרות שאיתרתי חלק מהאנשים אני רוצה עוד עוד סיפורים עוד שטיקים קטנים שיעזרו לי להתחיל להבין מי הוא היה . שוב תודה על ההתיחסות. אושרה

soso_sami

New member
אין ספק שאצל כל אחד זה שונה ומיוחד

אני מאוד מבין על מה את מדברת. אני הצלחתי להגיע לאנשים שהכירו את אבי והוריו (הם אבדו עוד לפני שנולדתי) בילדותו בעיירה בפולין. מהם שמעתי יותר מאשר שמעתי מחבריו לעליית הנוער או חבריו לשירות. כאמור הם "האכילו" אותי בסיפורים שחשבו שאני רוצה או צריך לשמוע ולכן קיבלתי מין אבא "שטוח" שכזה שאף פעם לא הכעיס או עיצבן או התנהג בנבזות או דברים מסוג זה. זה לא כיף אבא שטוח. בהצלחה

למעלה