שלום אנשים...

OnlyOneLove

New member
שלום אנשים...

אחלה פורום, הגיע הזמן גם לפורום בנושא הזה לגילנו... טוב, ועכשיו תכלס... אני וחברה שלי ביחד כבר 3 חודשים (בתקווה לעוד הרבה הרבה זמן!) עדיין לא שכבנו, והיא עדיין לא לוקחת גלולות... אנחנו ביינתים מאד נהנים מ"חירמונים" והכל, וגם עושים בין אורלי אחד לשני, בנוסף, חברה שלי מאד אוהבת לאונן עם הזין שלי...(עכשיו שלא תתבלבלו, אני לא מתכוון להביא לי ביד למרות שגם את זה היא עושה ברצון
, אלא שהיא מאוננת לעצמה בעזרת הזין שלי...) ומה שאני רוצה לדעת, זה לא מסוכן????? יאנו, גם בלי לגמור נשפך קצת החוצה, היא לא מחדירה אותו אומנם אבל זה די קרוב... בבקשה תענו לי, כי זה די מלחיץ אותי שאולי זה עלול לגרום לי להפוך לאבא מוקדם מידי...

peace a love

New member
בטח שזה מסוכן אחי!!!

כל עוד זה ליד הכוס שלה אתה תוכל להפוך לאבא. רק מגע קטן של הזרע איתו ויש סיכוי גבוה שתיכנס להיריון. שלא לדבר על מחלות... אם כבר היא רוצה לאונן לה עם הזין שלך (ואין לי מושג מה זה אומר) אז עדיף שתשים קונדום.

יש סיכון...

אבל בעיקרון כל עוד זה לא נוגע בכלל בנרתיק ולא מתקרב לשם,אין ממש מה לפחד. אבל כדאי להיזהר עם זה...

הדרומית

New member
בולשיט../images/Emo80.gif

הזרע זריז מאוד. וגם אם זה "לא קרוב לנרתיק" כמו שאמרת, הוא יכול לחדור לנרתיק. מספיקה טיפת זרע בלתי נראית בשביל להיכנס להריון. ועזבי הריון- מחלות אחותי.

מישל...

שאלתי אנשים מומחים ואמרו לי שהסיכון מאוד מאוד קטן.. בגלל מקרה אישי כלשהו שקרה לפני חודש אז אני לא אומרת את זה סתם :) וחלק ממה שאמרו לי זה שבכדי להיכנס להריון צריך שהזרע יהיה בתוך הנרתיק,ויהיה בכמות "איכותית"...

EverMan

New member
סיכוי של 5% שחוזר על עצמו

כל פעם מחדש ... גדל בהתאמה ... ואת רוצה להסתכן ? תראי , אם רוצה שיקראו לך אמא - חופשי.

הדרומית

New member
סיכוי קטן../images/Emo80.gif

זה גם סיכוי... לדעתי לא כדאי להסתכן. זה כמו לומר שבימים הבטוחים זה באמת בטוח לקיים יחסים. וזה לא.

מסכימה איתכם לגמרי...

אבל מודה שגם אני עשיתי את הטעות הזו פעם אחת... ושלא תדעו באיזה לחץ הייתי...

OnlyOneLove

New member
זה לא בנרתיק...

היא פשוט משפשפת אותו על הדגדגן שלה... בכל אופן, תודה לכם...! באמת נראה לי עדיף עם קונדום מעכשיו...

Dark Muse

New member
אכן יש סיכון

אומנם הרבה יותר קטן אבל יש ואפילו סיכון קטן זה מאוד מסוכן בהנחה שהיא לא רוצה הריון בגיל הזה או מחלה כלשהי

xxצונזרxx

New member
אם תחשוב רגע

אז תבין שהזרעונים צריכים לעבור מרחק די רציני עד שיגיעו לביצית. כדי שהם באמת יצליחו להגיע עד הרחם הם לפחות צריכים להתחיל בנרתיק, ולצאת בתאוצה מסויימת. אם מדובר בטיפה שנחתה על הדגדגן או בסביבה הסיכוי שהזרעונים יגיעו לרחם הוא אפסי. אחרי הכל, הם אמנם זריזים, אבל זה סה"כ נוזל, ונוזל לא יכול לרוץ לבד. :)

אתה אומר טיפה אחת!

הידעת שבטיפה אחת כזו יש מיליוני זרעונים... ואפילו הטיפה <אם היא תיפול בסביבת הנרתיק או בתוכו> יכולה לגרום להיריון ד.א ה"נוזל" הזה יכול לזוז אם האיזור הוא לח ורטוב.

Dark Muse

New member
אתה מדבר שטויות

זה יכול לנזול פנימה בטעות ומספיק טיפה קטנה שהיא תכנס להריון זה מספיק מסוכן בשביל לא לעשות את זה

xxצונזרxx

New member
דבר ראשון, אני בת!!!!

דבר שני, מיליוני זרעים, או זרעון אחד - צריך ממש פוקס כדי שהטיפה תיכנס חלק לנרתיק, תעבור את הקרום הסוגר את הרחם ומשאיר פתח צר, ותמצא את הביצית! אם אין לאותה הטיפה "דחיפה" חזקה - לדעתי הבחורה צריכה לעמוד על הראש כדי שזה יקרה!!!

EverMan

New member
למעשה יקירה , הוא צודק

לא צריך את ה"דחיפה"... זה מסוכן גם בלי חדירה

למעלה