שלום בננות,פתאום נתקפתי חרדה בנוגע לגן לליאם,

שלום בננות,פתאום נתקפתי חרדה בנוגע לגן לליאם,

מחר יש עוד כתבה בכולבוטק על גננת מתעללת ברמת השרון,,,מה יהיה ..???? כשניתאי נכנס לגן בגיל שנה ו 11 חודשים לא חששתי כמו היום,גם אז בדקתי בציציות אבל יש לי כאב בטן מהמחשבה של חוסר בטחון ולרצות לבדוק ולעשות ביקורי פתע עד שאתחיל לעבוד,ומקווה שבמהרה כי קשה לי בבית מכל הבחינות,,אין מה לעשות בבית(כלומר חוץ מי,כביסה,אבקק,שטיפה,,בישול,,,החסרתי משהו??? תגובות בבקשה אילנה

dafgol

New member
תראי....

ברור שאין כמו בבית עם טיפול מסור של אמא. אבל....ילדים צריכים גירויים וחברה ופעילויות שאמא לא יכולה לעשות לבד, ולדעתי גם לא צריכה. מגיע שלב שצריך לשחרר קצת....הילד צריך להתפתח וללמוד להסתדר עם אחרים, כמובן שאנחנו צריכות לעבוד גם. מזעזע ככל שיהיה, אי אפשר להגן עליהם בחממת הבית עד אין קץ. לא כל הגננות מתעללות, ביקורי פתע תמיד אפשר לעשות,תמיד יכולה לבקש משוב על גננת או גן מאמהות אחרות, תמיד להיות עם אצבע על הדופק,אבל חייבים באיזה שלב לשחרר.... קשה? בטח קשה.....אמא שלא קשה להתמודד....לא מאמינה שיש כזו אמא... תראי שיהיה בסדר, אנחנו לא הראשונות ולא האחרונות....ואנחנו תמיד פה

../images/Emo25.gifמסתבר,,,שלא משנה כמה ילדים יש לך,,,,

בכל פעם מחדש קשה לשחרר,ודווקא לא מתאים לי כי ניתאי מאד עצמאי ויחד עם זאת גדל בחממה עד כמה שאפשר,,,,הדברים שלך מאד מובנים לי ואני משוכנעת שכשיגיע הרגע זה יקרה, אילנה

אזלו היום יקירתי,יצאו ממש טעים/אין הרבה קופצי

קופצים,הטרולים שלי לא אוכלים במיוחד,ניתאי אוהב נודל'ס,נודל'ס ושוב נודלס,,,, ואני אוהבת לבשל(אימא פולניה)רק שלא כל יום כי חבל לזרוק אוכל,, ממש קר אהה דפנה...??? אילנה

אילנה שמחה שחזרת אלינו

איפה היית? לא היה לך מחשב? לגבי הגן כמו שדפנה רשמה מסכימה בהחלט. אבל מה שאת יכולה לעשות זה להגיד לנו פה או במסר לאיזה גן את רושמת את הבן שלך ונוכל אולי לעזור לך ולהגיד מהנסיון אם יש למישהו ילד שם או היה איך הגן ואיך גננת. שיהיה לך בהצלחה בחיפוש עבודה ולילד בגן

מה ז"א לא באיור שלנו? היא גרה במגדל העמק לא?

וילד שלה הולך לגן פרטי או ויצו או מה?

../images/Emo24.gifתודה רבה ושמחה להיות כאן

אכן הייתה בעיית מחשב שנפתרה ואחי מגיע השבת לביקור הוא יסדר לי את המחשב ואת המשחקים של ניתאי הבכור. הגן המיועד הוא גן נר הצפון ליד בה"ס גיורא,גן מסורתי אבל לא מפריע לי העיקר שיהיה לו טוב כי בגיל הזה אין פיקוח ממש. ויצו רחוק לי מאד ואם כן,,רק עם הסעה.וייתכן שזה יהיה השיקול,בודקת, כבר היו לי כמה שיחות עם מנהלת מעון ויצו בשם איריס שהמליצו לי בחום ויש עוד אחד אני יודעת שלבטח אתן שייכות לשם, תודה רבה ומקווה למצוא עבודה במהרה ולהתגבר,,,, אילנה

למעלה