שלום, הייתי תקופה מסויימת בפורום...

orush15y

New member
שלום, הייתי תקופה מסויימת בפורום...

אבל לא הבנתי מה הולך כאן אז פרשתי... ואני יכנס מדי פעם לרשום.. אבל בנתיים באתי רק בשביל להזיל ריר!! (אם זה אסור, אז סליחה!) ראיתי טוריה לפני כמה זמן!!! (היה בהוט אקשן..) שעתיים שלמות של אורלנדו!!! ררררר...... אזיה גוף!!! איזה פרצוף!!! הוא כזה שקסי הורס!!!! רררר........ (ררר...=מזילה ריר..)
הוא כזה מושלם!
*מזילהריר*

מימושוש

New member
הוא מושלם!!!

גם אני ראיתי אתמול טרויה בהוט אקשן למרות שראיתי גם כשהיה אז בקולנוע אבל עדיין זה תמיד כייף לראות את המושלם הזה שקוראים לו אורלנדו בבגדים הורסים או יותר נכון בלי בגדים!!אררררר

orush15y

New member
ראיתי גם בקולנוע!

הוא הכי יפה עם טלטלים כמו בתמונות ששמתי! ועם שיער בלונדיני ארוך! אני לא אוהבת את איך שהוא נראה בממלכת גן עדן! שיער חום קצר וישר לא מתאים לו! רק טלטלים ותסרוקת לגולאס!!

orush15y

New member
תיקון**

קוראים לסרט שלו ממלכת גן עדן? אני כבר לא זוכרת.. בכל מקרה התכוונתי לסרט שבו הוא הכוכב הראשי...

A Radcliffe

New member
ברוכה השבה...../images/Emo129.gif

אני חשבתי שאני אפסיד טרויה בגלל שנסעתי לסבתא שלי ויש לה יס ובאופן מפתיע היה אתמול טרויה גם ביס........... אז ראיתי.....
וואו!!! אבל בראד פיט ממש אנס את הבחורה הזאת שהיתה אמורה להיות הבדודה של פאריס ו...שכחתי איך קראו לו......... אויש............ ושוש ברוכה השבה
וויזלי:)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifשלום ו...אמ וולקאם באק

איי גס ^^ אני אור, נייס טו. אין לך שם? =[

orush15y

New member
יש לך שם ממש יפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גמני אור.. לא מבינים מהכינוי? orush...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהו ^_^

אני עיוורת, אפרנטלי :X או סתם טיפשה. יותר הגיוני. ^^^ אניוואי. נעים להכיר אור, אני אור.
[תמיד רציתי להגיד את זה. ^_^ |היפר|]

מיטל101

New member
ברוכה השבה../images/Emo24.gif

אני מיטל...מקווה שתישארי פה!! התמכרות נעימה

למעלה