שלום וברוכים הבאים לפורום ספורט אתגרי!

Ginger L Honey

New member
שלום וברוכים הבאים לפורום ספורט אתגרי!

זה המקום לחלוק חוויות, לדבר על ציוד, לתכנן מסעות, לעדכן ולהתעדכן בכל דבר הקשור בספורט אתגרי.
אתם רוכבים, גולשים, מטפסים או קופצים ואתם לספר או להתייעץ על כך,
או אולי תמיד חלמתם לעשות זאת ואתם מחפשים אחר מידע,
אז כאמור, ברוכים הבאים לפורום החדש שלנו בתפוז.

Ginger L Honey

New member
אציג את עצמי

אני ג'ינג'ר, בת 31 וגרה בלונג-איילנד שבמדינת ניו-יורק, ארה"ב.
זריקת האדרנלין שלי היא צניחה חופשית.
אל הספורט למעשה הגעתי בעקיפין דרך הפורומים של תפוז.
לפני קרוב לארבע שנים היה פורום "צניחה חופשית" בתפוז. הפורום ארגן תחרות והפרס הראשון היה צניחה חופשית מתנה.
צניחה תמיד היתה בבאקט-ליסט שלי ומאוד רציתי לזכות בתחרות.
אך לא זכיתי.
דרך הפורום, בו לא ממש הספקתי להפוך לחברה פעילה לפני שנסגר, הכרתי אנשים שעוסקים בתחום, והחלום התעורר.
כאשר עברתי לארה"ב בהשראת הצנחנים של "תפוז אנשים" התחלתי את קורס הצניחה.
אני עדין נחשבת לצנחנית מתחילה, באמתחתי פחות מ 130 צניחות. לצערי, בגלל תנאי מזג האוויר ועומס בעבודה אינני זוכה לצנוח במידה והייתי רוצה.
עונת הצניחה הנוכחית באזורי מסתיימת בסופ"ש הקרוב, עבורי היא הסתיימה כבר לפני קרוב לחודשיים. בנחיתתית האחרונה פגשתי ברוח צדית בלתי צפויה, ושברתי את עקב כף הרגל.
אני מחכה לפתיחת העונה בתחיל אפריל 2015 בכדי לחזור לאוויר.
בין היתר בחורף אני עוסקת בסנואובורדינג, ספורט שגם הוא חדש עבורי, התחלתי לפני שנתיים, וגם עליו אצטרך לוותר השנה בגלל הפציעה.
ואוהבת צלילת מיכלים.
אני חובבת קירות טיפוס,
בשנה הבאה מקווה לעשות את צניחת הבייס הראשונה שלי (אם כי לא להכנס ממש לספורט הזה)
ומקווה לצבור מספיק צניחות בעונה הקרובה בכדי להשתמש בחליפת-כנף.

אז למה פורום ספורט-אתגרי?
הרבה מאיתנו עוסקים בענפים שונים של הספורט,
לחלקם כבר קיימים פורומים שונים בתפוז, אך כאן אני מקווה להקים בית וירטואלי עבור אלו שרוצים לשתף ולקבל אינפורמציה על מגוון רחב של אפשרויות,
שהמשותף לכולם הוא שאפילו השמים אינם הגבול.
אתם מוכנים לקבל מנה של אדרנלין?
http://www.youtube.com/watch?v=r-5R-iRMGug

Nirwood

New member
פורום עם פוטנציאל גבוה

נעים מאוד,
ניר בן 28 מנהריה, ישראל

מכור לכל מה שקשור לספורט אתגרי, אדרנלין ואנדורפינים זה השילוב הכי קטלני שניתן לקבל

אני מניח שגיליתי שאני מכור לזה עוד בזמן שהייתי ילד קטן, ונהגתי לטפס כמעט על כל דבר, ולצאת להרפתקאות מאתגרות עם אחי הגדול.

היום בזמני הפנוי אני עושה בעיקר טרקים, טיפוס הרים (גם אלפיני בקרוב), קפיצת צוקים, טיפוס קירות, סנובורד, וכל דבר אחר שמקפיץ את האדרנלין בדם.

*בעיקרון בצבא עשיתי צניחה (לא חופשית), ואוליי בשלב כלשהוא בעתיד אני אעשה קורס רציני בארץ, זה נראה לי מדהים.

החלום שלי זה להמשיך לעשות דברים מטורפים, ולכבוש את 7 הפסגות הגבוהות בעולם (בכל יבשת).

Ginger L Honey

New member
ברוך הבא לפורום, ניר

אתה מוזמן לחלוק את חוויותיך , הן אלו שכבר עשית
ואת תכניותיך העתידיות

למעלה