שלום וברוכים הבאים

שושי 13

New member
שלום וברוכים הבאים

לפורום תרבות תימן. מקווה לפגוש כאן את כל היאמאניות והיאמאנים שמסתובבים בפרדס תפוז. כמובן שכל אחד אחר מוזמן להכנס לכאן - לכתוב, לשאול ולספר. שיהיה לנו בהצלחה.

שושי 13

New member
שבת שלום לפורום תרבות תימן

שבת נפלאה לכל מי שמציץ לכאן ועדיין לא מעיז. שבת שלום ומבורכת על כל ישראל.

טומי*

New member
ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo45.gif

מפורום תרבות הונגריה. בהצלחה למנהלת ! שבת שלום!

שושי 13

New member
תודה לטומי* ולילה טוב - כבר מאוחר

שבת שלום גם לך ואני תקווה שיהיה כאן מעניין.

מזל טוב חג שמח ובהצלחה

נשמח לשמוע קצת מאווהלים מוזיקה תמנית בכיף, רובי סרבי

שושי 13

New member
תודה גם לך רובי וחג שמח

רובי אתה יכול להביא לכאן גם מוזיקה אם יש לך. אני אנסה להוריד שירים של ציון גולן בהמשך, או שאתה מכיר אחרים? בינתיים הפורום עדיין בחיתוליו ונקווה ביחד שנצליח להפרות אותו. לילה טוב ושבת שלום.

שושי 13

New member
ברוך הבא רדאעי - זהו ניסיון שלישי

תודה רבה לך על הלינקים שהבאת - אתה גדול. רציתי לשים אייקון של חיבוק ולא מצליחה. בכלל אינני יודעת מה קרה? - זו פעם שניה שאני כותבת לך תגובה. כתבתי סיפור שלם, לחצתי שלח ושום דבר לא קרה. אני מניחה שאתה ימאני? אסלי? וכן ראיתי שאתה גר בחו"ל. כל הכבוד שאתה בכל זאת כותב בתפוז ועוד יותר שמצאת את הפורום הימאני הזה. מקווה שנתראה כאן הרבה ועוד מקווה אחד - ש.....תביא לכאן את כל הימאנים והיאמניות שאתה מכיר - אגב הם יכולים להיות גם פולנים או רומנים או פרסים - ושוב אייקון חיוך. שבת שלום לך ושוב המון המון תודות. את הלינקים אכניס לקישורים של הפורום, יהיה אחלה לא?

שושי 13

New member
מעניין

כתגובה לא הצלחתי לשלוח את ההודעה ועכשיו בנפרד היא עלתה - מוזר.

שושי 13

New member
שלום לכל מי שמגיע לכאן

רציתי לצרף לכם כאן לינק המדבר קצת על תרבות תימן. יש כאן דברים מאד מעניינים, שהרבה אולי לא יודעים. אז בבקשה הלינק - כדאי להציץ - http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=9290 שבוע טוב לכולם.

למעלה