שלום וברכה

ברה

New member
שלום וברכה

שנה שעברה הפסקתי את לימודי באוניברסיטה לאחר סיום הסמסטר הראשון(שנה שנייה בתואר). הייתי שבורה נפשית, מאד חרדתית וללא שמחת חיים. את השנה הראשונה איכשהו עברתי למרות הרבה נפילות של מצב רוח קשות. ובשנה השנייה כבר לא יכולתי הכל פתאום נהיה יותר מידי. מאז חזרתי לבית הורי ואני בטיפול פסיכולוגי שעזר לי מאד, שהעלה אותי למעלה מעל פני המים וכעת אני יכולה לנשום. אבל המחשבות השליליות שלי לא עוזבות אותי, אני לא רוצה להגיד שאני מאוכזבת מהטיפול ואני גם לא מעוניינת להפסיק אותו אבל אני שוקלת לנסות לטפל במחסומים שלי בדרך חדשה ומכיוון אחר, אני מרגישה תקועה והרצון העז שלי להתקדם כאילו מוריד אותי עוד יותר למטה. קיצר... אחרי כל ההקדמה הזו רציתי להתייעץ אתכם, האם שני הטיפולים (טיפול פסיכולוגי ומוח אחד או אחר משתלבים)? ואשמח לקבל המלצות למטפלים בבאר שבע תודה רבה ברה

עדינה77

New member
כל הכבוד על הרצון שלך לשנות את מצבך

את כבר עושה את רב התהליך בכך שאת מחפשת איך לצאת מהמצב ולהרגיש שמחה. אני יודעת שיש פסיכולוגים שלמדו קינסיולוגיה - מח אחד והם משלבים ביניהם. את יכולה להתייעץ עם הפסיכולוג שלך. הרעיון בקינסיולוגיה הוא לגלות מה המחסום שחוסם אותך עכשיו ולפתור אותו. את כן מגיעה ונוגעת באירועים מהעבר שלך אך לא באופן מתוכנן כמו בטיפול פסיכולוגי - אלא לאן שהגוף מכוון ומה שמתאים לך ברגע זה. אני נמצאת בשדרות, אם זה מתאים לך.

ברה

New member
תודה עדינה

תודה רבה לך על תגובתך. האמת היא שעברתי תהליך מאד ארוך מהמקום שבו הייתי מרץ שעבר והיום. אני באמת רוצה להרגיש טוב עם עצמי, להאמין שיש בי משהו לתת. התייעצתי עם הפסיכולוגית והיא עודדה אותי לנסות כל דרך שאבחר רק הזהירה אותי לבחון טוב טוב במי אני בוחרת. תודה רבה על ההצעה אבל אני לא כל כך ניידת ואני מעדיפה למצוא מטפל בבאר שבע אם את מכירה מטפל/ת שאת ממליצה עליו אני אשמח לשמוע ולנסות, אני מוכנה להתחיל עם התהליך אני צריכה רק למצוא את הליווי המתאים. תודה רבה ברה אשמח לקבל המלצות מכלל חברי הפורום כמובן

היי ברה

ברוכה הבאה לפורום נפלא לשמוע איך הטיפול הפסיכולוגי שאת עוברת העלה אותך למעלה. איני יודע אם הטיפול הפסיכולוגי משתלב עם תהליך במוח אחד, מה שבטוח זה שהם שונים ואיני חושב שתהליך במוח אחד יכול לפגוע בטיפול הפסיכולוגי אלא רק לקדם אותך בדרכים נוספות ואחרות ממה שהפסיכולוגיה מציעה. מייד אשלח לך במסר המלצה על מדריכה במוח אחד באזור ב"ש. עדי

מנסיוני משתלב היטב

ברה, עדי - אני קינסיולוגית חינוכית, במקביל עובדת סוציאלית, וכשאסיים את התזה שלי יהיה לי גם התואר "קלינאית ילד ונוער". מניסיון בשטח - אני יכולה להגיד מנסיוני שטיפול נפשי - גם דינאמי וגם קוגניטיבי התנהגותי - משתלבים בצורה נפלאה עם קינסילוגיה חינוכית. (אני עובדת בעיקר עם תרגילי מח ומעגלי ראיה). לגבי מח אחד אין לי ניסיון, אבל על פניו, מההכרות המעטה שלי עם מח אחד, נראה לי שילוב טוב. ברה - הרבה בהצלחה.

למעלה