שלום, זקוקה לעזרה

שלום, זקוקה לעזרה

אני משתחררת ורוצה לארגן לחברים בבסיס משהו מגניב עם תמונות שלנו מכל השנתיים האחרונות. יש לי בסביבות ה130-140 תמונות שלנו ובא לי להכין מזה איזה פוסטר גדול שיוכלו לתלות במשרד, לזכור את כל הזמנים שלנו יחד :) חשבתי על תמונה אחת גדולה של כולנו יחד ומסביב, המסגרת של התמונה, תהיה מורכבת מהרבה תמונות שונות בקטן. ופה אני צריכה עזרה! מישהו שיודע איך לעזאזל עושים דבר כזה, או יכול להמליץ לי על איזו תוכנה פשוטה שעושה דבר כזה.. אם זה לא הפורום המתאים לפניות כאלה - אז קודם כל סליחה, ואשמח אם תוכלו להפנות אותי למקום מתאים יותר. :)

../images/Emo60.gifיש אפשרות לקחת תמונה אחת של שתיכן ביחד

וממנה להרכיב את כל התמונות שלכן... יש תוכנה מיוחדת לזה
אם את רוצה אני יכולה להביא לך!

אני מזכירה../images/Emo62.gif

חל איסור מוחלט לעלות תוכנות לא חוקיות על גבי הפורום
אבקש לכבד בקשה זו,

../images/Emo41.gifמכאן נמחקה הודעה../images/Emo41.gif

אני מבקשת נא לא לעלות את מספרי הטלפון / איסיקיו / מסנג'ר שלכם על גבי הפורום לדברים מהסוג הזה יש את המסרים.
על ההבנה

לא הבנתי את פשר המצאת החוקים הזו

אבל בכל מקרה, לבחורה החביבה שכן ניסתה לעזור.. צפי למסר.

אני הייתי מציעה לך..

לקנות מסגרת רחבה בהתאם לגודל של התמונה ועל המסגרת להדביק את התמונות שלכם
מה דעתך

רעיון נחמד, אבל..

זה אומר שאצטרך להדפיס 100 ומשהו תמונות
וזה קצת בעייתי. אני יותר מחפשת דרך "להדביק" יחד תמונות, אחת ליד השנייה - שכמובן יהפכו להיות באותו גודל, ובצורת ריבוע [כמו מסגרת..
] סליחה על ההסבר הבעייתי..
על הרעיון!

אז אפשר להתחיל לעבוד עם פאוורפויינט../images/Emo126.gif

אני הכנתי איתו קולאז' ענק.. את מכירה את התוכנה של המצגות
עכשיו עלה לי רעיון - אולי תעשי מצגת עם כל התמונות ותצרבי להם על דיסק

bonita11

New member
היי

1-יש לי תוכנה מיוחדת שמכינה מקובף תמונות POSTER ורק צריכה לשלוח להדפסה בחנות תמונות. התמונות שיש לך הם במחשב? אם כך שלחי לי כמה תמונות והכין לך דוגמא. 2- לפי מה שאת רומרת תמונה גדולה באמצע ומיסביב הרבה תמונות אפשר להכין בכל תוכנה גרפיקה או כמו שאמרו לך בPOWER POINT אשמח מאוד לעזור לך . תשלחי לי כמה תמונות והכין לך דוגמאות. אחר כך אני מעבירה לתוכנה POSTERIZA תוכנה חינםםםם שמגדיל לכמה דפים שאת רוצה את הפוסטר ונישאר לך רק להדפיס בבית. בכל שאלה תולי לפנות אלי במסר פרטי. בברכה ANA

למעלה