שלום חברים, הפרדת קולות

nony1111

New member
שלום חברים, הפרדת קולות

הי לכולם. יש לי קובץ אקפלה, אני מעוניין להפריד את הקולות השונים, כך שיהיו לי קבצים לכל קול. יש לי adobe audition. אפשר לעשות את זה?

NIMROD771

New member
אם הקובץ הוא סטריאו שכולל את כל הקולות...

זה בלתי אפשרי...! אלא אם כל קול היה שר בתזמון נפרד.

nony1111

New member
כן, זה סטראו

כמו שאמרת. אני צריך את הקולות רק בשביל שזמר יוכל ללמוד את התפקיד שלו. זה לא חייב להיות באיכות גבוהה, ולא אכפת לי קצת רעשי רקע. חשבתי אם יש דרך להדגיש כל תפקיד על חשבון האחרים.

NIMROD771

New member
לא ניתן כי:

תחום התדרים של הקולות שווה. תשווה זאת לקטע מוזיקלי שישנם ערוצי בס, גיטרות...ועוד כל כלי מקבל את התדר הספציפי שלו וכך אתה מצליח לזהות את התפקידים באופן קל. פשוט תנסה "לפתוח" את האוזניים ולהוציא את התפקידים.

אפשרי....חברים

מלודיין dna עושה זאת ודי בקלות.... פשוט למצוא מישהו שיש לו ומכיר את התוכנה....אני עובד לפי שעה...נראה לי שתנסה למצוא איזה חבר שיעשה זאת בחינם

da^Lord

New member
אז זה אמיתי?

המלודיין יודעת להפריד תווים מהאקורד?

amber g

New member
כן, אבל היא עושה את זה טוב רק במצבים פשוטים,

וגם אז האיכות ממש לא בשמים. לדברים ספציפיים זה פשוט אדיר, אבל זה ממש לא game changer כמו שניסו להציג את זה.

אז ככה...

אתמול ערכתי שיר והפכתי פסנתר אקוסטי מEM לG בכמה שניות....אחד החזקים לא עובד מושלם על כל דבר אבל מאוד מאוד יעיל לתיקונים נקודתיים או להפרדה כדי לייצא midi או אודיו מופרד יחסית.... חפש את ההדגמה באתר שלהם...על גיטרה....הוא משנה קצב בתוך הפריטה משנה תווים ספציפים.....מאוד מאוד טוב!! מומלץ למי שמתעסק הרבה בהפקה (כמוני)

nony1111

New member
אני גם יכול?

אם אני מצליח להוריד את התכנה, ואני לא לגמרי מטומטם, אני יכול לעשות את זה בעצמי, גם אם אני לא מקצועי?

למעלה