שלום חברים - שבתי בשמחה.

ע י ן

New member
שלום חברים - שבתי בשמחה.../images/Emo24.gif

מה שלומכם ? ...עוד לפני שקראתי אתכם באתי קודם לומר שלום...תיכף רצה להשלים ...לקרא אתכם בשקיקה.. חד עדכן אותי בימים האחרונים אמנם...אבל אין כמו קריאה טובה.. אני מרגישה טוב יותר...נושמת עם סימפונות מורחבות ...מה שעוזר לאויר לחדור...מקווה מאוד לעבור את התקופה הזו טוב. רציתי לשתף אתכם ...ברגעים האיומים שלי. לא נתעכב על זה ממש ...רק על קצה המזלג..כשהגענו למיון וכולם מסביב נכנסו ללחץ ...והכל מסביבי הסתובב...האחיות מדדו כל מיני ...ורשמו את הממצאים על הסדין !!! והתרוצצו סביבי...נלחצתי נורא ...זה מרגיש זוועה. אני אדם בריא בדרך כלל...לא ניתוחים לא סיבוכים... נהפכהו, מעשנת בלי יסורי מצפון..עד לפני חצי שנה - אז גילו אסטמה קשה. טוב אז עשיתי איזה ניסיון כנה להפסיק...לא עישנתי מספר שבועות. אבל כשעבר והרגשתי טוב יותר..חזרתי לעשן. אני אגיד לכם מה ?- אני מתביישת בהרגל המגונה והמזיק הזה ובעיקר לאור הנזק שהוא מסב לי ...מה שמוכיח התמכרות קשה . גם עכשיו...ברגעים הקשים שלי ...הבטחתי לעצמי שאם אני יוצאת מזה הפעם - אני מפסיקה לעשן לגמרי. ואמי ממש מתביישת לומר שחזרתי לעשן עוד לפני שעברתי את זה לגמריי..אמנם מעט מאוד - אבל מעשנת. טוב נו...מספיק להלאות אתכם ידידיי...מה שלום המלחמה ? אצלנו מאורגנים ...ומקווים שהניילונים לא יצטרכו להוכיח עצמם ... אשתדל מאוד במהלך היום להגיב למה שנכתב בימים האחרונים כאן... תשארו שמחים ובריאים. אוהבת עין.

*יערית

New member
שלולום לך גברת נכבדת

ראשית שמחה שחזרת לקו הבריאות ושעברת את זה בשלום! שנית,ההרגל המגונה הזה...הוא גם אצלינו ..ואני כרגע על תקן אוהבת לעשן...בן זוגי גם על התקן הזה למרות שניסה בשבועות האחרונים להפסיק נחתה עליו תקופת לחץ ולכן חסר להחזיק סיגרייה
אנשים שחולים מומלץ מאוד להפסיק בכל השיטות לוא דווקא לבד מאמינה שזה קשה...אך אם יכולנו בהריונות ובהנקות להפסיק אין סיבה שלא ניתן
שלישית....איזו מלחמה תזכירי לי?

*יערית

New member
שכחתי להוסיף..../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif

ברוך רופא חולים../images/Emo140.gif

יופי שחזרת ואת מלאת מרץ זה נשמע בריא ורגיל וזה נפלא. אגב עישון,שישה חודשים אני בלי,וזה עדין כואב לפעמים,יש סיגרית דמה מעולה, מאד מומלץ ,לי היא עזרה מאד גם עם כל יומיים אכלתי מעצבים את הפילטר מפלסטיק.... עין,זה הזמן לקחת אחריות על הבריאות ועל חברייך בפורום שדאגו לך מאד קדימה ...הפסקת עישון

ח ד

New member
שלום רב שובך ציפורה נחמדת...

שלום עין, אני שמח לראות אותך שוב בפורום, חסרת לי פה מאוד, ומסתבר לעוד כמה.

rolan

New member
ברוך שובך ציפורה נחמדת ../images/Emo24.gif

שמחה שחזרת סופסוף שאת מרגישה בטוב ושאת מסירה ממני גם כמה רגשי אשמה על..... עישון.... יופי שאת כאן שוב, חסרת מאוד...

blonda3

New member
ברוכה המחלימה-אני בעד הפסקת עישון

יש כל מיני דרכים אבל הכי חשוב זה לרצות, ואז-אין דבר העומד בפני הרצון. מי שרוצה באמת-מצליח!!!! בהצלחה! פעם שמעתי שדיקור עוזר.....

ע י ן

New member
הפסקת עישון ...../images/Emo57.gif

מנסה ... מאוד מאוד רוצה...לפעמים רוצה יותר סיגריה ...
אז זהו כמעט שבוע ניסיון ...
לפני חצי שנה ...ניסיתי להפסיק - זרקתי את כל הסיגריות לפח . הכרזתי לא מעשנת יותר ! ובאמת הפסקתי למספר שבועות...היה מה זה קשה ...אויש כמה התאפקתי...
ויום אחד הפסקתי את ההפסקה ...מכה אחת כאילו כלום. אז הפעם זה טריק חדש ...רק 4 סיגריות ביום בשעות מסויימות. כך אני מחכה לשעה ...לפחות זה לא לגמריי... אני ממש מקווה להצליח כי אני באמת רוצה להפסיק ...רק שזה נורא קשה. תודה בלונדה יקרה על העידוד...

למעלה