שלום חברים

שלום חברים

יש לי כמה שאלות, לא מצאתי פורום יותר מתאים לזה אבל מקווה שזה בסדר... אז כמו שאתם יודעים פורים מתקרב, ועלה לי רעיון להתחפש לראסטהפארית, או משהו בסגנון כזה. מצאתי כבר כובע מתאים, וראסטות {כי טבעיות עדיין אין לי אבל בקרוב יהיו :} . השאלה שלי היא איזה לבוש אני יכולה להתאים לזה? מה נכלל בלבוש? חולצה/עליונית, מכנסיים , נעליים, ובעיקר-אביזרים. אני מחפשת בגדים שאולי אני יכולה ליצור בעצמי, או משהו שאני יכולה לקנות אבל הכי חשוב שיהיה בזול. תודה רבה מראש!

Dtiup

New member
תראי

לראסטה אין לבוש מסויים. אבל את יכולה להתפאר ע"י שלושת הצבעים שמסמלים את הראסטאפרי. אדום צהוב ירוק. בהצלחה למרות שאני נגד כל זה אבל נו מילא.

ידוע

הצבעים אדום צהוב ירוק בהחלט נכללים אבל אני לא אלבש בייבי דול בצבע אדום ונעלי עקב בצבע צהוב, נכון? אני מניחה שהלבוש בכללי הוא שאנטי ו"זרוק", אני פשוט מנסה ליצור "תלבושת" מסויימת. תודה לך

RastaTzlila

New member
תלבשי

בגדים אפריקאיים או משו בסטייל, או נניח תתעטפי בדגל ג'מייקה, או בתמונת 'אריה יהודה' וכו' זו ממש לא צריכה להיות בעיה מסויימת, בשנה שעברה חבר התחפש לאתיופית, זה דיי היה נחמד, תפרו לו שמלה לבנה וארוכה שבקצה שלה היו את שלושת הצבעים וגמכן בקצוות השרוולים, ואת הפנים הוא צבע בצבע שחום. עזבו את זה שבסוף זה בכלל היה אתיופית פאנקיסטית, וצוייר על השמלה סמל גדול של אנרכיה וסיכות כאיילו עגולות :) יצאה יופי טופי של תחפושת :)

למעלה