שלום חברים!

hilushg

New member
שלום חברים!

אני לא בטוחה אם אני בפורום הנכון לשאול את השאלה הבאה, אבל אני אנסה בכל זאת ואשמח לקבל תגובות :) אירלנד זה מקום מדהים בעיניי ואני מתכננת לבקר שם למשך תקופה של שלושה חודשים בשנה הקרובה. בנוסף, אני מתכננת ללמוד שם אנגלית ולכן אשמח לדעת אם יש מישהו בפורום שיש לו מידע ופרטים נוספים על הלימוד, על התעודה ואולי אפילו על ישראלים שלמדו שם אנגלית. תודה רבה לכולם!!

jonbaum

New member
מה את שואלת בעצם?

מה זה "פרטים על הלימוד"? את מעוניינת בהמלצה על איזה שהוא בית ספר? על איזו תעודה את מדברת?

hilushg

New member
מה שאני מתעניינת בו, למעשה זה..

בהמלצה על איזה שהוא בית ספר ובכלל לדבר עם אנשים שלמדו אנגלית באירלנד (במידה וישנם כאלה באתר כאן..) ובנוסף, רציתי לדעת אם התעודה שמקבלים בסוף הלימוד קבילה בארץ, אני לא בדיוק יודעת איך זה עובד ואם הכל קביל.. אם אין, אז אין :)

hilushg

New member
ודאי...

אני בת 20, משתחררת בסוף חודש זה.. ולמה זה חשוב?

jonbaum

New member
זה חשוב כי

בית ספר לאנגלית לתלמיד תיכון למשל זה דבר שונה מאוד מבית ספר לאנגלית לאדם בן 20, 30 או 40. ולעצם העניין, יש כאן בדבלין בלי סוף בתי ספר לאנגלית (זו תעשיה גדולה) - יש ביניהם בתי ספר מעולים ויש בתי ספר מפוקפקים ביותר. אני כבר "שלחתי" כמה וכמה אנשים לבית ספר בשם LINGUAVIVA שנמצא במרכז העיר, ועד עכשיו כולם היו מאוד מרוצים. הלימודים שם כנראה טובים, יש מיני פעילויות אחרי הצהריים, והם מארגנים מגורים במעונות או HOMESTAY. הלינק למטה. אין לי שום מושג בקשר לתעודות וכו'.

hilushg

New member
../images/Emo9.gif הבנתי..

נכון, אתה צודק, באמת לא ציינתי בת כמה אני ולשם מה הלימוד... הרי יש סגנון שונה של לימודי אנגלית, תלוי.. בכל מקרה, תודה רבה, אני באמת אכנס לאתר ואתרשם! מה שאני כן יכולה להגיד זה שקיבלתי חוברת ממש טובה מלשכת התיירות של אירלנד בארץ שבה יש את כל השמות של האוניברסיטאות, מכללות וכו' שישנן באירלנד עם מידע על כל אחת ואתרי אינטרנט שונים. גם בה ראיתי את LINGUAVIVA שבדבלין. בכל אופן, אם ישנם אנשים שלמדו אנגלית באירלנד והם יצפו בהודעה שלי, אשמח לדבר איתם :).. תודה רבה!

thesheep

New member
אני מקווה שיש לך אזרחות אירופאית

אני ניסיתי בדיוק באותה צורה להתקבל לכמה מקומות באירלנד ובשורה תחתונה - אין להם אפשרות להעניק מילגה לישראלים אלא אם כן יש לך אזרחות אירופאית כלשהי. שנת לימודים מלאה, כולל מגורים יכולה להגיע לסכומי עתק.

למעלה