שלום.... חדש כאן ומבקש את עצתכם:

d r o r y

New member
שלום.... חדש כאן ומבקש את עצתכם:

שבת שלום לכולכם. שמי דרור, בן 29, וזו למעשה הודעתי הראשונה פה בפורום. ממש בגדול, אתן טיפה רקע על עצמי- כל הנושא של בינו לבינה חדש בשבילי לגמרי. מעולם לא היתה לי מערכת יחסים ומעולם לא קיימתי יחסי מין בשום צורה (גם לא עם זונה וגם לא במסגרת סטוץ). ואני בחור סטרייט לגמרי, מאוד יצרי (אם כי מאופק), מלא תשוקה וחשקים. פשוט הייתי בחור נורא מופנם, נורא סגור וביישן. וזה כנראה מה שמנע ממני בכלל לנסות לגשת אל מישהי שמוצאת חן בעיניי. אחרי הצבא מעגל החברים שלי הלך והתרחב, הלכתי ונפתחתי יותר ויותר. במהלך השנתיים האחרונות בכלל חלה אצלי פריצת דרך רצינית בכל הקשור ל "אני מול החברה". נהייתי מאוד פתוח, חברותי ותקשורתי, כשבד בבד התחלתי גם בנסיונות לפרוץ את המחסום עם בנות המין השני. בשנה האחרונה פניתי אולי ל 10-15 בחורות ולאחרונה אפילו השגתי 2 טלפונים (לא משנה שלא יצא מזה כלום...). בחודש- חודשיים האחרונים אני באמת מרגיש כמיהה לזוגיות ולמגע כמו שעוד לא הרגשתי לפני כן. אבל חוסר הנסיום בתחום כנראה מוקרן כלפי חוץ (באופן לא מודע) ומהווה מחסום. על כן, אני שוקל בימים אלה להתחיל טיפול אצל סרוגייט שהבנתי שיכול מאוד לעזור. אשמח לקבל מכם (במסר אישי, אם אסור כאן בפורום) מספרי טלפון של כמה מטפלות סרוגייט שהנכם מכירים או ששמעתם עליהן, בגילאי 25-35 ולא נשואות. תודה על העזרה.

d r o r y

New member
תודה, נכנסתי וראיתי.....

אני כבר מכיר את זה ואפילו בדקתי את האופציה. התקשרתי לאחת הסרוגייטס שעובדת תחת פיקוחה של ד"ר אלוני ודיי נדהמתי (לא לטובה) מהנתונים שקיבלתי, החל מכל הטרראם הזה שצריך לעבור עד שמתחילים בטיפול הסרוגייט עצמו, כל מסכת הטירטורים הזאת שמבזבזת המון זמן וכסף, וכלה בטיפולי הסרוגייטס עצמם שעולים לא פחות מ 1500 ש"ח למפגש של שעה וחצי. כך שמבחינתי, זה באמת לא מציאותי. אבל תודה רבה בכל זאת

למעלה