שלום יקיריי,

W a r r i 0 r

New member
שלום יקיריי,

אומנם אני לא כותב פה כל כך הרבה, אני רוצה לשנות את זה. אני מקווה שעכשיו, מתי שסיימתי את ההשלמות האחרונות של הבגרויות יהיה לי באמת יותר זמן. ברצוני לפרסם מאמר, סיפור חיי, שכתבתי ברגעי משבר ותיקון. מקווה שתהנו מהקריאה.

dafgol

New member
../images/Emo24.gif ענקי ../images/Emo140.gif

איגור יקר,
שאתה משתף אותנו, אני שמחה שהרגשת מספיק נוח ונעים פה לספר את סיפורך
אנחנו מקבלים פה את כולם, ללא הבדל דת גזע צבע מין מוצא וכו'.... לי ממש לא משנה אם אתה נמשך לגברים לנשים או שניהם.....משנה לי שתהיה בן אדם טוב בריא שמח ומאושר בחלקך. יש לך חתיכת סיפור חיים יחסית לגילך, ואני מאחלת לך שתמיד תמיד תהיה בטוח בדרכך ושיהיה לך רק טוב. אני מדברת בשמי ובטוחה בעצם בשם כולנו - אנחנו שמחים שאתה איתנו - כמו שאתה. שמחה שסיימת את ההשלמות האחרונות בבגרויות , שמחה שאה שלם עם עצמך, ומקווה מאוד שתישאר ותהיה נוכח פה יותר. אתה בן-אדם מיוחד , אמיץ ואני גאה בך, גם אם לא מכירה אותך באופן אישי. שולחת לך
ענקי מכל ה
שמחה שאתה איתנו פה והפעם להישאר
דפנה

וכמה שזה נכון

אולי נעשה תחרות של סיפורים ונעלה אותם יכול להיות מעניין , מה דעתכם על כך

אותייי אבל באמת...

ריגשת מאד!!! האמת מכל התחומים... ראשית, סיפורך מאד מרגש .....!!! שנית, סיגנון כתיבה ורמת הכתיבה !!!! מאד מרשים
כל הכבוד! אתה יכול להוציא ספר משלך... באמת! ואני חושבת שכל אחד יחיי לפי אמונתו ... לפי גישתו,,,,,, לפי דרכו,,,,שבה הוא מאמין!!! וכוווו' כל עוד אחד לא מפריע לשני!!! ולאף אחד אסור לישפוט את השני! ואם אתה שלם עם עצמך זההההה הכייי חשוב ! וכמובן אני מאד : )))) בשבילך שהחלטת לקבל את עצמך כפי שאתה ! שיהיהלך ערב נהדר

dafgol

New member
יאללה תארגן משימה ../images/Emo45.gif

אולי לא תחרות, אבל פה תארגן משימה לפורום....אולי עד שבוע הספר הבא נוציא
מעניין. איזה סיפורים אתה מציע? אמיתיים או פרי הדימיון ? זה אחלה רעיון יוסי
קבל ח"ח

frige

New member
ברוך הבא,

כל הכבוד
על האומץ לספר את סיפור חייך הקצרים עדיין. מאחלת לך את כל האושר בעולם. מקווה מאוד שהמשבר חלף לו מזמן ואתה כרגע בשלבים של נסיקה מעלה מעלה. תהיה חזק.
שרית

frige

New member
פחות או יותר בסדר, ../images/Emo51.gif

כתבתי בנפרד. מקווה שכשאחזור ניפגש מתי שהוא.
שרית

למעלה