שלום יש לי חברה דתיה שומרת כשרות

שלום יש לי חברה דתיה שומרת כשרות

ואני מחפשת איזה בית קפה באזור ת"א שהוא כשר למישהו עצות? אגב אני גרה באחד העם ליד רוטשילד אשמח לתשובה תודה עדי

פרח123

New member
שתי המלצות

אלתר נתיב- ברח' וויצמן ליד כיכר המדינה. ישבנו שם במוצ"ש וגם אלו ש"נאלצו" להגיע לשם בגלל הדתיים שבחבורה נהנו, היה ממש נחמד ואפילו חניה בחינם! באדולינה- בנמ"ל ת"א. מקום נחמד מאוד עם אוכל מעולה (לידיעתי היחיד הכשר בנמל, יש עוד?) אבל עמוס באנשים.. בד"כ די צפוף שם. תהנו

אני חושב שבאזור ת"א

80 אחוז מבתי הקפה הם כשרים ... בכל מקרה בזמן הקרוב נתחיל לבהות במאמרי הפורום רשימה גדולה של בתי קפה/מסעדות כשרות
וברוכה הבאה

פרח123

New member
80% כשרים?????

אתה רציני?... מילא אם היית אמר את זה על רעננה לא הייתה לי בעיה... אבל ת"א?... אני לא אומרת שחסרים מקומות כשרים.. אבל אל תגזים...

יכול להיות שהגזמתי ..

לא בדקתי באחוזים כמה מהם כשרות .. אני יודע שלי אין אף פעם בעיה למצא מקום כשר בת"א בכל מקרה בקרוב אתחיל להכין רשימה מסודרת

StrengthHonor

New member
הגזמת בגדול

למרות שתעודת הכשרות ברובם חסרה פשוט בגלל שהם פתוחים בשבת..

אגב, מקומות כשרים למהדרין כמעט שאין בת"א

אני בכל פעם שאני מגיעה לאיזור (וזה לא קורה הרבה...) הולכת לטוקסנה באלכסנדר. לא מכירה עוד אף מקום בכשרות מהודרת.

אנפה2

New member
יש מסעדה כשרה בעזראלי, שמה "ברונו"

גם יוטבתה בעזריאלי כשרה ביותר, ויש בארנה את ה-"ברסרי", יש באור יהוSה על יד שער תל השומר את "דון ויטו" שהיא נהדרת.

ברונו ../images/Emo99.gif

איזה בפרגיות אכלתי שם .. משהו משהו .. רק לציין שברונו בשרית ולא זולה .. אבל האוכל (ובעיקר הסלטים בפתיחה) מדהים !!

קוד קוד

New member
יש צ`אינה לי

לא יודע כתובת מדויקת . אבל זה ליד מגדל שלום. חברים אומרים שזה אכלה אוכל!ושרות בשמים! וכשר.

הדור

New member
קפה -בתיה-דיזנגוף פינת ארלוזורוב כשר ועוד איך

אוכל יהודי אירופאי

אנפה2

New member
קפה בתיה, האוכל שם פעם היה טוב, עכשיו הוא

אוכל כמו של בית תמחוי. כך לפחות לטעמי, וחובה להזמין מקומות לפחות בשבת, רגע אז איך זה כשר ?

אנפה2

New member
צ'יינה לי, פצצה של מסעדה סינית.

נמצאת ממש ממש מול כל בו שלום. שולחת לכם קישור של המסעדה, עם הכתובת.

למעלה