שלום כולם...

ren dong

New member
שלום כולם...

יש לי שאלה למתמצאים מאוד בלונדון... מישהו מכיר חנויות בלונדון של בגדים מגניבים ולא יקרים (או לפחות לא יקרים מדי...) אני בטוחה שבגדים מגניבים נתפס אצל כל אחד בתור משהו שונה אז אני אנסה להסביר את עצמי... קודם כל רצוי שזה לא יהיו רשתות אלא סתם חנויות שנמצאות בסמטאות שכוחות אל בלונדון
טוב לא בהכרח שכוחות אל... מה שאני לא מחפשת (כי אני כבר מכירה וזה לא הסגנון שאליו אני מתכוונת) זה חנויות כמו פאנקי פיש וסייבר דוג (למי שמכיר...) בקיצור אני מתכוונת לבגדים עם אופי לונדוני... תודה לכל העונים...

בקמדן טאון

תמצא הכל מהכל יורד בתחנת קמדן טאון פונה ימינה לקמדן מרקט ויש לך המון המון המון המון סוגים של בגדים, שטויות ואפילו פטריות...

ren dong

New member
תודה ו...

אני בת... ואת קמדן אני מכירה אני מחפשת משהו קצת פחות מוכר... כלומר אם יש כאן תושבי לונדון או פשוט אנשים שמכירים אותה לעומק...

היית בכל קמדן?

אני יכולה להעיד על עצמי שכל פעם שבאתי לשם מצאתי איזה פינה חדשה ומקום חדש... המקום הזה כזה מבוך... יש עוד מקום נזכרתי במזרח לונדון...אמממ אני לא ממש יודעת איך להסביר אבל בעקרון אם תרדי ב"אלגיידט איסט" ותסתובבי שם היו כמה חנויות כאלה... הם די נסתרות צריך לחפש...בין כל הערבים שתפגשי שם תמצאי את החנויות..

למעלה