שלום. כמה שאלות

Petit Nicolas

New member
שלום. כמה שאלות

שלום לכם. יש לי כמה שאלות בקשר להגירה לקנדה. חישבתי בשאלון ואני רשאי להגיש בקשה לויזה על סמך "עובד מיומן" (77 נקודות). לאור הציון, בהנחה שאני מקבל את הויזה בסופו של התהליך, יש לי כמה שאלות בקשר לזכויות שהוויזה הזאת מקנה לי: 1. האם אני מחוייב לעבור לקנדה אחרי זמן קצוב כדי לא לאבד את הזכות, או שברגע שיש לי את הויזה היא שלי לתמיד? 2. היה כתוב באתר שכשמגיעים שוטר ישאל אותי כמה שאלות כדי לוודא שהפרטים שנתתי עדיין נכונים ושיש לי איך לכלכל את עצמי בקנדה. האם זה קורה רק בפעם הראשונה שאני נכנס או כל פעם שאני אכנס לקנדה כל עוד עדיין אין לי אזחות? אם זה קורה רק בפעם הראשונה, האם זה אומר שאני לא באמת מקבל את הוויזה עד שאני מגיע לקנדה? אם זה נכון, האם אני יכול להגיע לקנדה לביקור על מנת לעבור את השאלון, לממש את הוויזה, ואז כשאני ארצה לעבור (ובהנחה שהתשובה על שאלה 1 היא "לתמיד") אני אוכל לעשות את זה? הסיבה שאני שואל את השאלות האלה היא כי הייתי רוצה להתחיל בתהליך, אבל יכול מאוד להיות שבסופו של דבר סיבות שלא תלויות בי יאלצו אותי להשאר בארץ עוד כשלוש או ארבע שנים. מצד שני, יכול להיות שזה לא יקרה ולכן הייתי רוצה להתחיל את התהליך לקבלת האשרה כבר בזמן הקרוב. תודה רבה על התשובות!

DJArtik78

New member
כמה תשובות

קודם כל אציין כי לא מספיק להגיע לסף ה-67 נקודות, אלה צריך גם שיהיה לך מקצוע, בו עסקת לפחות שנה במהלך ה-10 האחרונות מרשימת ה-38 המקצועות הנדרשים. 1. בכדי לקבל את סטטוס ה-PR, עלייך לבצע תהליך LANDING (קליטת מהגר במעבר גבול בקנדה) לא יאוחר משנה לאחר ביצוע הבדיקות הרפואיות (אותם תעבור במסגרת התהליך). בכדי לשמר את זכות ה-PR, עלייך לשהות בקנדה במהלך לא פחות 730 ימים (שנתיים) מתוך כל חמש שנים. 2. הוכחת האמצעים מתבצעת פעם אחת בלבד, במהלך תהליך ה-LANDING. אם אין לך את האמצעים הדרושים ע"י ה-CIC בכדי לכלכל את עצמך/משפחתך בתקופה הראשונה בקנדה, לא תעבור את תהליך הסינון, מפני שבמהלך התהליך הינך נדרש להציג מסמכים מהבנק, אודות כסף נזיל אשר נמצא ברשותך. מקווה שקיבלת את התשובה שחיפשת.

Petit Nicolas

New member
תודה רבה

התשובה היא לא בדיוק מה שחיפשתי כי היא לא מאפשרת לי לעשות את מה שרציתי, אבל אני מודה לך מאוד
(זאת לא אשמתך...)

למעלה