שלום. לאן הגעתי?

shonshon5

New member
שלום. לאן הגעתי?

מוכר לכם? הפלאפון מצלצל, אתם עונים, ומהצד השני: לאן הגעתי? נו, באמת! מה אני - מודיעין החברה להגנת הטבע? המלאך גבריאל? שהבנאדם יקנה ג'י.פי.אס. ויגלה בעצמו. ובאותו עניין - שיחות ממספרים חסויים. החלטה שלי מעתה ואילך לא מוכל לקבל עוד שיחות שאיני יכול לזהות את מקורן. באותה מידה שאני מזהה את מי שמצלצל בדלת הבית, אני רוצה לדעת מראש מי מנסה לתקשר איתי בסלולרי. חאלאס ברדק ברשת! אבי עצבני.

Druyanizem

New member
חדל קשקשת ברשת!

הבעיה אצלי עם שיחות חסויות זה שאני יודע בדיוק מאיפה הן.... מהצבא! ודרך כלל זה לא תמיד טוב... דברים כמו: יש הודעת דובר דחופה להוציא! תחזור לבסיס.... או תהיה מחר ב-11 אצל מפקד מצ"ח כי יש לך דיון על בלה בלה בלה... ואני מסכים! בהחלט צריכים לעשות מהפכה ברשת! לא עוד שיחות חסויות!!! ולא עוד אנשים ששואלים לאן הגעתי!

קח את זה בסבבה

כשאדם שואל אותך "לאן הגעתי" הוא עושה זאת מתוך טוב לב. הוא נותן לך הזדמנות להתאמן בתשובות שנונות. למשל: לדרך ללא מוצא אל המקום ממנו לא חזר איש כאן מכון עיסוי גרטרוד. במה אני יכול לעזור לך? לא, אתה לא הגעת. אני זה שהתקשר אליך, לאן הגעתי?

רונית6

New member
../images/Emo79.gifלאן הגעתי?, שואל המתקשר..

לאן הגעתי?, שואל המתקשר.. המספר הזה מופיע לו בפנקס\ בפלאפון\ על לוח הודעות ישן. - קורה לך הרבה? אז להרבה אנשים יש את המספר שלך יש לך המון חברים, המון מכרים (חברים בפוטנציה?) המון אנשים שאתה כל כך מסקרן אותם והם מצלצלים... אולי לחדש קשר.. אולי תזכר.. איזה כיף לך. אלי לעיתים נדיריות פונים בצורה כזו גם הפלאפון שלי נשכח סגור פעמים רבות.. לפעמים בכוונה ). (אם המספר לא מזוהה, בד"כ מרכזיה.. מי עובד במקום עם מרכזיה? כמוני - אגב, בגלל זה בעלי לא עונה לי על שיחות) רונית בכלל

shonshon5

New member
זהו, שזה בכלל בלי שום נופך רומנטי

ובכלל לא דומה לאופן בו את מתארת את זה.. בדרך כלל בצד השני נמצא בעל/ת קול עצבני/כעוס/נרגז שמנסה לתת לי הרגשה כאילו אני אישית אחראי לכל צרותיו וגם לאוברדרפט. מין "מוישה אופניק" כזה. אכלו לי, שתו לי...

שוKולד

New member
מסכימה לחלוטין

מעצבנות אותי שיחות שמתחילות ב"הלו, מי זה", מה זה מי זה, את מי אתה מחפש! תמיד זאת טעות! ומספרים חסויים, לצערי יש לי לא מעט חברים חסויים, לא יכולה לחסום אותם כי לא אצליח לדבר איתם...

למעלה