שלום לילה טוב. תרגיל לילד בן 5.5

עדינה77

New member
תרגילי מח

שלום,
כפי שכתבתי התרגיל שייך לתרגילי מח braim gym ולקינסיולוגיה לימודית. הרעיון של התרגיל הוא נגיעה בנקודות משמעותיות במרדיאנים וכן נשימה עמוקה על מנת להוריד מתח, עומס ולהכנס להרפיה. בהצלחה ושבוע טוב. עדינה

cici3cici3

New member
שלום לילה טוב. תרגיל לילד בן 5.5

אני רוצה לקראת שבוע הבא להכין לילדי בן ה5.5 תרגיל שמרגיע, הוא מאוד מאוד עצבני וכועס . ובגן לא כל כך רגוע . חשבתי שאולי יש תרגיל מסויים שאוכל לעשות לו יש לי מישהי שמתעסקת בקינסיולוגיה ואוכל לבקש ממנה ספציפית את התרגיל. האם יש כמה סוגים של תרגילים שאתם יכולים להמליץ עליהם שמאוד מרגיעות את הנפש ואת העצבים והכעסים (שאני לא יודעת ממה הם נובעים) גנטי. תודה סיסי

עדינה77

New member
דרך להרגיע ילד כועס

סיסי שלום, אני מבינה אותך שזה מאד מתסכל להתמודד עם ילד שמגיב בעצבנות ואת לא יודעת למה. אז דבר ראשון זה רעיון טוב למצוא תרגילים להרגיע אותו ויש תרגילים כאלו. אך הדבר החשוב ביותר הוא לטפל בשורש ולא בסימפטום. העצבנות מעידה על משהו. יכול להיות משהו רגשי - אולי קרה משהו בגן והוא לא מספר. או פיזיולוגי- - תולעים וכו'. ויש עוד אפשרויות. לכן הייתי בודקת את הסיבה בצורה יותר עמוקה. אתן לך תרגיל אחד מתוך תרגילי "מח אחד" שעוזר להרגעה. תניחו את והבן שלך כל אחד יד על הטבור שלו ויד שניה מתחת לעצמות עצם הבריח. תעסו בעדינות תוך נשימות עמוקות. תשאירו את היד על הטבור ותעבירו את היד השנייה: אגודל מתחת לשפתיים ושתי אצבעות מעל השפתיים, תוך עיסוי עדין ונשימות עמוקות. לבסוף, תעבירו את היד לעצם הזנב ותמשיכו בנשימות. בשלב הבא: תחליפ בין הידיים ותחזרו שוב על התרגיל. בהצלחה רבה ושבת שלום, עדינה

מטפלת קינסיולוגית, הכח לצמוח
שדרות

freearth100

New member
מאוד קשה לענות

שלום לך cici3cici3,

קשה לענות מבלי להכיר את הילד, איזה תרגיל ירגיע אותו, כי לא ברור מה הסיבה לכעס שלו ובכלל מיהו, מה מרגיע אותו, מה מלחיץ אותו, האם הוא מתחבר יותר לתנועה פיזית או יותר לתנועה באמצעות הנשימה. אני מאוד ממליצה לך לחפש מטפל בתחום שיוכל לעזור לילד לעזור לעצמו.

מאיה

cici3cici3

New member
את צודקת

אבל אני דואגת לו וחושבת שזה גנטי וחיפשתי משהו לאס או אס

freearth100

New member
גנטיקה היא בחירה

יש את האפשרות המולדת, זו הבחירה שלנו האם לבחור בה, או לא. (אחרת, היינו כל כך דומים לאחים שלנו- היינו חולים באותן המחלות, מתנהגים באותה הצורה, אוהבים את אותם הדברים) וגם כשבחרנו להשתמש בה יש לנו את היכולת, לשנות את הבחירה שלנו ועדיף שנעשה זאת לפני כניסתנו לבית הספר. זה בדיוק הזמן הכי מתאים לתחילתו של טיפול, כי מה שלא נשקיע עכשיו ,נשקיע אחר כך בהוצאות על הבריאות הגופנית והנפשית.

אם הייתי צריכה לבחור תרגיל אחד, הייתי בוחרת את אחיזת קוק.

מאיה

למעלה