שלום לך boy interupted

שלום לך boy interupted

ברוך הבא אל הפורום, אני משוכנעת שתוכל להעזר !!! כהתחלה אני מבקשת מימך שני דברים, האחד לוודא עם עצמך שלקחת החלטה להפסיק, והשני, אחרי שלקחת החלטה להפסיק, לבחור בשיטה מסויימת ולנסות אותה במלואה. ולמה? כי אחרת לא תדע אם אכן היא עוזרת לך או לא, ברגע שמערבבים שיטות הן מפריעות אחת לשנייה. השיטה של אלן קאר מייצגת תפיסה מאוד מסויימת, שחלק מהותי מימנה הוא לא להשתמש ב"עזרים" (כי תפיסת העזרים מקשה על ההפסקה ולא ההפך...). על מנת שתוכל להפיק את המקסימום, חשוב ביותר למלא אחר ההוראות, ורק אחר כך, בדיעבד, תוכל לבחון אם אכן עבד או לא. סיכויים מאוד טובים שיעבוד גם עבורך כמו שעבד עבור הרבה מאוד מיליונים בכל העולם !!! שיהיה בהצלחה ועם הרבה נחת, אשמח לענות על כל שאלה בברכה,

Boy Interrupted

New member
היי

ל. היה קטע בספר שהסופר סיפר שהוא היה אצל מהפנט שעוזר לגמילה, הוא אמר משו בסגנון שהוא נגמל בעזרת המהפנט, אך לא בזכותו [ופה הוא ממשיך בספרו על דרכו]. כסף למהפנט או להילינג אין לי, למדבקות כן. מהקטע הזה הסקתי שאני יכול להעזר במדבקות. בתכל`ס? הספר לא קונה אותי. אני מכור. במיוחד עכשיו כשאני מוצא הנאה בעישון ברגעי דכדוך ועצב תוך כדי שיחות עם חברים. אולי אני לא באמת רוצה להפסיק. כן, הייתי מת להפטר מזה. לצערי, אני במלכודת של העישון \:

היפנוזה כטיפול בבעיות בריאות כאלה או אחרות.

ניסיתי, ולא בנוגע לעישון - לא עבד, כן עלה כ-4000 ש"ח עד שהתייאשתי מדרך הטיפול הזאת.

Boy Interrupted

New member
ניסית אולי רפואה אלטרנטיבית\סינית?

:::‏ שיאצו, רפסולוגיה וכ`ו. לא בהכרח בהקשר לעישון.

סבא שלי היה עוסק באקופונקטורה.

פעם שם לי מחט באוזן "נגד כאבי בטן" לכאורה, בפועל נגד עישון בלי להתריע. לא יכולתי לעשן במשך שבוע, הבעיה הייתה שכן רציתי לעשן ופשוט היה מגעיל אותי העישון. כלומר, לא החלטתי על הפסקה אלא אולצתי להפסיק לשבוע, זה לא עוזר הרבה. מתייסרים בדיוק באותה מידה מחוסר ניקוטין אבל מה - לא נהנים מעישון בכלל. אם מדובר במישהו שלא מסוגל להשתלט על זה וכן חייב להפסיק, אולי זאת הדרך. אלא מה, הטיפולים האלה יקרים ולא כל הטוען שמתמחה אכן מתמחה בזה.

בואו לא נערבב בין הפסקת עישון לבעיות בריאות

עישון הינו בעיקר בעיה תפיסתית מנטאלית, וכשאנחנו לא מבינים אותה היא יכולה לעורר סימפטומים פיזיאולוגים, כמו כל התקף חרדה שהמקור שלהם בראש בלבד והסימפטומים הם פיזיים. לניקוטין כחומר יש השפעה, אבל זהו החלק הקל בסיפור להתמודד איתו. זה הרי לא כמו כל סם כבד אחר שהסימפטומים הפיזיים מאוד קשים. אני מוכנה להסביר יותר אם לא ברור, בברכה,

ברור מאוד.

דיברתי עם החבר הערב בנוגע לזה, אמר שלא מוכן להפסיק ולא חושב על זה עדיין, אבל מוכן לסייע בכל דבר כולל לא לעשן בבית וכולי. אמר שכשהפסקתי אז התחיל לעשן 50% ממה שנוהג לעשן כי לא יכל לעשן בבית, ואמנם זה היה מטרד אבל מטרד עם תוצאות חיוביות, כלומר שהוא ישמח שוב פעם לרדת בכמות כתוצאה מההפסקה שלי. גם דיברנו על החברה שלנו המעשנים ואיך לא אוכל בחודש הראשון לפחות לשבת בביתם כי הוא קטן וכולם מעשנים, אז אמרנו שפשוט ניפגש בחוץ עד שירד לי החשק לסיגריה. זה מעודד. הוא מאוד רוצה שאפסיק דווקא, חבל שלא מוכן להפסיק איתי אבל גם זה טוב.

סוגיה מעולה boy interrupted

שומעת אותך יקירי, ואפילו נזכרת בעצמי בפעמים שחשבתי על להפסיק ויכולה להזדהות עם הפיצול בתחושה. בגדול כל המעשנים רוצים לעשן ולהפסיק בכל שכטה שהם שואפים לראות שלהם. ויחד עם זאת, מאחר ולך יש את הפריווילגיה שלי לא היתה, אשת מקצוע שרוצה לעזור לך אז אומר לך משהו אחד, מה שמנהל אותך זה לא החוסר רצון להפסיק אלא הפאניקה שהמחשבה על להפסיק מעוררת אותך. חשוב שתזכיר לעצמך שכל עוד אתה מעשן, העישון הוא זה שגורם לפאניקה הזאת, ולא פותר אותה. ואחד הדברים הנהדרים הוא להשתחרר מהפאניקה והפחדים האלה. התפיסה שצריך עזרים כאלה ואחרים כדי להפסיק רק מגבירה את הפאניקה, היא מעבירה לנו את המסר שלא נוכל לעולם להפסיק בלעדיהם. (א.קאר התכוון שהוא הפסיק למרות המהפנט ולא בזכות) בכל מיקרה לזמן ולמקום יש ערך, נמשיך להתכתב ואני מאמינה שגם אתה יום אחד (אולי בקרוב) תחלץ מהצרה. בברכה,

Boy Interrupted

New member
הי

כן, אני אכתוב את זה לעצמי.. `הפאניקה היא לא מה יקרה אם אפסיק ואיך אסתדר, אלא כל עוד אני מעשן זה מה שיוצר פאניקה! וכשאפסיק זה לא יהיה` אנסה להפנים, למרות שקשה להאמין לדבר כזה. אנסה גם לקרא את הספר ובכל זאת לנסות מדבקות - אין ברירה, הספר לבד לא משפיע. לאחרונה הזמן הכי כיף לעשן הוא אחרי הליכה מסיבית בחוץ (ספורט) כשבסופה מתייגעים לסיגריה, אך לא תמיד. תכל`ס? אני לא נהנה מהסיגריה ב97% הפעמים במהלך השנה הזאת. איך א.קאר אומר? אנחנו רק מאכילים את המפלצת הקטנה בביטננו.

Boy Interrupted

New member
ובקשה ממך,

::‏ אם תוכלי לעזור לי להפחית בכמויות, אודה לך מאוד כיוון שאני מעשן המון, המון! זה מאוד קריטי מבחינתי גם מבחינה בריאותית אך גם מבחינה אסטתית (רשמתי נכון?) וטיפוח. נוכל להמשיך את הדיון בשרשור חדש - כי זה כבר לא קופץ. תודה /tapuzforum/images/emo141.gif

למעלה