שלום לכווווולם

flower for ever

New member
שלום לכווווולם

אז ככה....החלטתי לרדת במשקל שדיי עלה במהלך השירת הצבאי. עשיתי דיאטה בשם "אטקינס" כלומר - אוכלים הכל חוץ מפחמימות. אמי חייבת לציין שירדתי דיי יפה...הבעיה היא שזו דיאטה לשבועיים וכבר עברו שבועיים וחצי. אני לא יודעת איך להמשיך מכאן כי מצד אחד אין לי בעיה להמשיך איתה אך הבנתי שזה לא בריא (מה עוד וזה עושה עצירות), אבל מצד שני אני מפחדת לעלות הכל חזרה. מה עושים? איך ממשיכים מכאן? אגב, אם אני כבר כאן - חברה שאלה אותי אם אני מכירה דיאטת נוזלים.הבנתי שזה לכמה ימים לניקוי הגוף אבל אני לא ממש מכירה - אתם מכירים?

flower for ever

New member
היי,

אז ככה, הורדתי בערך 3 קילו בשבוע (שזה דיי הרבה). מה היא כוללת? בעיקרון הכל - שומנים (כן, גם גבינות שמנות), חלבונים(כל סוגי הבשר, דגים, ביצים). חוץ מ- פחמימות(לחם אורז פסטה...) וגם יוגורטים, חומוס, קטניות, ופירות. יש לזכור שזו דיאטה לשבועיים!!!!

אוקיי

ואת עשית ספורט יחד עם הדיאטה? אם אני מעוניינת גם לעשות אותה אני ריכה את התפריט והכל.. איך אני עושה את זה?

flower for ever

New member
אהלן,

אז ככה, אני לא עשיתי כל כך ספורט. פשוט שיניתי את התפריט היומי להרבה חלבונים ושומנים וכמה שפחות פחמימות

MidNight Flame

New member
מה שהורדת זה בעיקר נוזלים וזה...

יחזור בשניה שתחזרי לאכול פחמימה, המשקל לא באמת חשוב אלא אחוז השומן והבחירה באטקינס הייתה מוטעית. אכילה רגילה אם הקטנה מינורית של כמויות הפחמימה וביצוע 3-4 פעמים בשבוע אירובי של 30-40 דקות זו הדרך האידיאלית להתחיל, אם יש תקציב את תמיד יכולה לפנות לתזונאי ואפילו יש לי כמה המלצות.

bujored

New member
למרות

שגם בדיאטת אטקינס (שאגב היא ממש לא לשבועים) חוזרים לאכול פחמימות באופן הדרגתי. יש לי חברה שעשתה את הדיאטה הזאת כ- 4 חודשים והורידה ממשקלה 23 ק"ג ואני יכול להבטיח לך שרובם המוחלט היה שומן. אגב, בדיאטה הנ"ל לא היה משולב שום אלמנט ספורטיבי (לא שאני בעד, היא פשוט שונאת ספורט). עוד נקודה, אחת התוצאות החיוביות של בדיאטה הנ"ל היתה עליה יפה של ה HDL למול ירידה של ה LDL כאשר המצב לא היה כך לפני שהיא התחילה. לדעתי הדיאטה עשתה את שלה למרות שאותה בחורה לא עמדה בה במהלך הזמן, כאשר היא הפסיקה וחזרה לאכול כמויות בלתי בדלות של ג'אנק ואוכל מעובד גם המשקל החל לעלות לו אט אט :) מסקנה - בודי מייטננס איז פור לייף. כמה שלא ימציאו דיאטות ושיטות לשינוי הגוף זה לא יעזור אלא אם כן נתמיד בהם לכל החיים.

למעלה