שלום לכולכם..

שלום לכולכם..

אני חדשה כאן בערוץ ורציתי לדעת האם מישהו בשנה האחרונה חזר מדרום אפריקה מיוהנסבורג או קייפטאון? אני כל הזמן שומעת סיפורים שונים לחלוטין ממה שאחרים כתבו כאן. שמעתי סיפורים שמי שיש לו כסף ביוהנסבורג חיי כמו מלך ועוד המון סיפורים שונים. האם יש כאן מישהו באמת שחיי ביוהנסבורג או בקייפטאון וחזר לארץ לפני שנה או שנתיים? אשמח לשמוע פרטים. נ.ב. יצא לי בעבר מספר פעמים לדבר עם ישראלים שחיים ביוהנסבורג שאפילו לא חושבים על לחזור לארץ. חברה אני מבולבלת.

לילית462

New member
לא גרתי, אך ביקרתי ויש לי חברים משם

בעקרון בכל אפריקה מי שיש לו כסף - ולא המון, אלא קצת יותר מלאחרים, חי כמו מלך. בואי תנסי למקד את השאלות שלך, ונוכל לנסות לעזור, לשאול ולתרום מהידע שלנו.

BellA עלמה

New member
לא בטוחה עד כמה הוא חי כמו מלך

או חי בכלוב של זהב (ככה לפחות בדרום אפריקה)

לילית462

New member
שלום עלמה ../images/Emo140.gif ברוכה הבאה

רוצה להציג את עצמך, לספר קצת ? אני דורית, אוגנדה בשלוש שנים האחרונות, קניה לפני כן.

BellA עלמה

New member
אני עלמה או בלה

או שילוב שלהם (שם בדוי) בת 34 עוד שבוע וקצת נולדתי כאן בארץ בשנת 75 שהייתי בת שנתיים ההורים החליטו שדרום אפריקא זה המקום נסעו לשם כדי לסיים לימודים גרנו שם 22 שנה אני עליתי לארץ ב95 אבי עדיין על הקיו בין יוהנסבורג לישראל אימי גם גרה כאן

לילית462

New member
התגוררת ביוהנסבורג ?

איך היה לגור שם ? מהטיול שלנו בקייפ טאון, יצאנו המומים ונפעמים. לא הרגשנו בעיות של בטחון, והיינו בשוק למצוא מדינה אירופאית באפריקה... איך היה לחיות תחת האפרטהייד ? ספרי קצת.. חוצמזה את ממונה בזאת לאחראית דרום אפריקה בפורום אם לא אכפת לך. אני כאמור באוגנדה, יש לנו את שרון מטנזניה, ואת אופז - בזנזיבר ומידי פעם גולשים מכל מיני מקומות אחרים...

BellA עלמה

New member
איך זה היה לגור שם?(יוהנסבורג)

מצד אחד גן עדן מצד שני גהנום כמו לגור בכלוב מזהב קייפ טאון זה אולי קצת יותר טוב אבל עדיין לא מה שהיה פעם

למעלה