שלום לכולכם !

קירה32

New member
שלום לכולכם !

שמחה להצטרף לקבוצה שלכם
כל עניין הפורומים ממש חדש לי . טוב , ככה זה עם קשישים כמוני ( אני בת 32 , זקנה לעומתכם .חחח... ) . נורא אוהבת מוסיקה . הטעם שלי די אקלקטי ( צ'ט בייקר , ניק קייב , בילי הולידיי , נינה סימון , לאונרד כהן , אלביס קוסטלו , טום ווייטס, ג'ף באקלי , רופוס וויינרייט , מוריסי,רמי פורטיס, אריק איינשטיין , חמי רודנר , מאיר אריאל . טוב ,קצת נסחפתי . מספיק
). וכמובן אוהבת מאוד את דודו טסה . אחרת לא הייתי כאן .חושבת שהוא יוצר וזמר נורא מרגש ונוגע ללב . גם בטקסטים וגם במוסיקה . מכירה בעיקר את "לולה" והאחרון - "בסוף מתרגלים להכל " . לכן אשמח להחכים בעזרתכם . סופ"ש נעים , קירה .

RTur

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אז שום שלום לך
אני ארתור, בן 20. בקשר לדודו - לדודו יצאו 6 אלבומים. הראשון נקרא "אוהב את השירים" - הוא יצא כשדודו היה בן 13 והיה שיר שם "אני שר" שהיה להיט באותה תקופה. האלבום הוא בסגנון מזרחי כבד
השני נקרא "יותר ברור" ויצא אחרי סיום שירותו הצבאי (לא זוכר שנה מדוייקת). האלבום הוא די בוסרי לדעתי ורואים שפה דודו מתחיל את המעבר בין המזרחי יותר לכיוון הרוק.. למרות שיותר הייתי מגדיר את האלבום כאתני משהו. שירים אהובים עליי מהאלבום הם "טפטופים" ו"יותר ברור". השלישי הוא כבר אלבום די מוכר. הוא נקרא "מתוך בחירה". מהאלבום הזה יצאו הלהיטים הראשונים שלו שגם הכירו את דודו יותר לאזרחי המדינה.. כולל בתוכו את "באת עם השקט", "אני רץ", הקאבר ל"הייה לי חבר הייה לי אח" שהוקלט לספיישל של גלגל"צ, "פוג אל נאחל" בגרסתו הראשונה ועוד.. האלבום הרביעי הוא "בדיוק בזמן" - גם מתוכו יצאו לא מעט שירים מוכרים מאוד של דודו ולהיטים מהרפרטואר שלו - "זוזי", "שכחתי לאהוב", הקאבר האדיר של "עלית לי בזיכרון" של ריטה שאצל דודו הפך ל"הלילה לא", גרסה טיפה שונה של "פוג אל נאחל" שהשתמשו בה לפסקול של הסרט "סוף העולם שמאלה" ועוד... ואת החמישי והשישי אמרת שאת כבר מכירה אז אני לא אפרט יותר מדי. בתור מי שדודו הוא אחד האמנים היותר אהובים עליו כמובן שאני ממליץ לך על כולם (למעט "אוהב את השירים".. לא כוס התה שלי חח) אבל אם להיות יותר ספציפי אז כמובן "בדיוק בזמן" הכי טוב מאלה שאין לך ואחריו "מתוך בחירה". את "יותר ברור" קצת קשה למצוא כבר האמת כי הוא לא יצא בהרבה עותקים בזמנו אבל זה עדיין אפשרי. מדי פעם אני עוד רואה עותקים של האלבום הזה בחנויות.

nuna19

New member
אפשר למצוא את יותר ברור-אני הצלחתי!

מה שכן- אם את רוצה לקנות את אוהב את השירים אז תרדי לאילת... שם בטוח תמצאי. חחחחחחחח... אגב, מיותר ברור יש שיר אחד שאני ממש אוהבת-"שיר לגיטרה בפסנתר" ולמרות שהוא נשמע פשוט זה כמעט בלתי אפשר לנגן אותו ו/או למצוא לו את האקורדים... ברוכה הבאה-אני נועה.

RTur

New member
מה את צועקת? אני אמרתי שלא?

רק ציינתי שזה יהיה טיפה יותר קשה מלמצוא אלבומים אחרים.

למעלה