שלום לכולללללם!!! בזמן אחרון שקט כאן!!! לא??!

S r 35

New member
אני כאן ../images/Emo140.gif

עובר עלי שבוע סבבה
שלשום - לקחתי יום חופש מהעבודה ונסעתי עם ניר לפארק ספיידרמן בתל-אביב. הוא נהנה מ א ו ד !!!
ואני גם - כי כייף לי לראות שכייף לו. אתמול - עוד יום חופש מהעבודה
נפגשתי עם חברה טובה שחזרה משהות ארוכה בחו"ל (דפנה, את מכירה אותה ואני חושבת שאת יודעת למי אני מתכוונת...). ישבנו לנו בבית קפה בתל-אביב דיסקסנו לנו להנאתנו וחזרתי אפילו עם זוג נעליים חדש, הביתה. היום - הבוס שלי מחוץ למשרד ויש לי יום שקט שקט. אחה"צ יש לנו פעילות משותפת להורים ולילדים בצהרון של ניר. ומחר מסיבת סיום של רונקי הקטן - קשה לי להאמין שהתינוקי הקטן שלי כבר משתתף, רוקד ושר - לפחות בחזרות. נראה מה יהיה במסיבה עצמה... המשך יום נפלא לכולם

dafgol

New member
היא חזרה לאר או שחוזרת לשם? שמחה שנהנת ../images/Emo23.gif

S r 35

New member
דפנה - רק עכשיו הבחנתי בשאלה שלך: היא חזרה

לארץ בינתיים. לא בשמחה גדולה. אם זה היה תלוי בה, היא הייתה נשארת שם אבל החוזה שלה שם הסתיים. היא די מסכנה, כי בינתיים היא לא מצאה עבודה (חזרה במאי) וגם הזוגיות שלה לא משהו, כרגע... כמו שאמרתי לך פעם, אני לא ממש מבינה אותה - בהרבה מובנים הייתי פועלת אחרת ממנה - אבל אני לא שופטת. לכל אחד יש את המניעים, השיקולים וההחלטות שלו. לכל אחד יש גם זכות לטעות. אני לא יודעת אם היא צודקת או לא, אני רק מאחלת שיהיה לה טוב ושהיא תמצא את עצמה כי היא בתקופה של בלבלה עכשיו וקצת ב DOWN. בכל אופן, היא מסרה לך ד"ש והיה נעים להיפגש איתה אחרי כל-כך הרבה זמן שלא התראנו.

אני מוכרח להסכים איתך כי ..

כנראה שלרוב יש סידורים ועיסוקים ולא תמיד יש זמן להיכנס ולכתוב לפורום אבל לא נורא ,טוב שיש את סוף השבוע לכתב וגם בינתיים אין כל כך דברים חדשים שאפשר לספר עליהם

מזכירות ממוחשבת מתאם לשכת התעסוקה ........

רציתי עבודה והם נתנו לי את הקורס הזה (בתאריך 12.8 אני מסיים אותו נראה מה היה עם העבודה )

למעלה