שלום לכולםם אפשר עזרה?!??!

שלום לכולםם אפשר עזרה?!??!

אוקיי אז ככה! לא ראיתי את הפרקים של יום ראשון ושל אתמול הייתי שמחה אם מישהו יספר לי מה היה ביום ראשון ומה היה אתמול ושיהיו פרטים...אפשרי?.....אם מישהו ירשום לי מה היה אני אעריך אותו תודה מראש-רוני! :)

shirel 1211

New member
למסניפה מוזיקה../images/Emo70.gif

אני לא זוכרת הכל, אבל בכל אופן..: אלחנן ערך מסיבה לחבר'ה הזקנים מבית האבות של אמא שלו. הוא היה צריך להשתמש בפטיפון שהיה אצל ריקרדו, אבל ריקרדו ערך לו את זה לדיסקים. נורית הביאה לאביב ציור שנגנב ממוזיאון תל אביב וביקשה ממנו שיבדוק אם הציור אמתי. מור ויעל ראו את הציור, נכנסו לחדר של מור, גלשו באינטרנט, ראו את הציור ושמעו על הפריצה למוזיאון תל אביב וחשבו שאביב הוא הגנב. מישהו דפק בדלת ביתם של אביב ומור והתחיל להתעמט עם אביב בקשר לציור. בועז הלך לטלי, אמר לה שהיא לא יודעת לשיר. טלי נפגעה והיא ואמא שלה התעמטו איתו. בועז הציע לריטה שטלי תלך עם הדיסק של איילה ותגיד שזה הקול שלה. איתי ניסה לפרוץ למחשב של החברה והיה כבר עייף מכך. הם הלכו לביתו של תומר ויהונתן הצליח לפרוץ למחשב של החברה. איילה ובועז רבו כי בועז חושב שאין דבר כזה שנקרא אהבה. ענבל חושבת שמור היא ילדה קטנה ולא רוצה שהיא ואביב יהיו ביחד. מור אמרה לתומר שאם הוא אוהב אותה ורוצה להיות איתה הוא צריך להפרד מטלי. זה מה שאני זוכרת... מקווה שזה יעזור לך

shirel 1211

New member
רגע../images/Emo70.gif

יש עוד משהו... קבצי ציוני התלמידים נמחקו ואילנה הייתה צריכה להעתיק אותם שוב למחשב. אלחנן הציע לעזור לה, ואחרי שהם העתיקו הכל, הם שמרו את זה בשני דיסקטים. שני הדסקטים התקלקלו. אלחנן שמע רעשים מוזמרים בזמן שהוא היה בבית ספר והחליט להזמין מאבטח. כעת, כשמישהו רוצה להכנס לבית ספר הוא חייב להצטייד בכרטיס תלמיד. אני מקווה שזה הכל...

וואי תודההה לזאת שעזרההה כנסו

ולאלו שניסווווו ויש לי עוד שאלהההה איך תומר הגיב כשאח שלו פרץ למחשב???

למעלה